Termelési operátor

Állj munkába

  • Mosonmagyaróvár, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
  • Gyors jelentkezés
  • Betanított gyári fizikai munka
  • Munkaidő:
Napi 12 óra 2 műszakos * Mosonmagyaróvár, Győr-Moson-Sopron megyeFontos számodra az emberközpontú és biztonságos munkahely? Jelentkezz Magyarország vezető higiéniai és egészségügyi termékeket gyártó cégéhezTermelési operátorpozícóba. A mosonmagyaróvári telephelyen a legújabb, világszínvonalú technológiákat alkalmazzák. Fő tevékenységük a műanyagipari fröccsöntés és az ezzel kapcsolatos termékek kézi és automata összeszerelése. Széles termékpalettájukon megtalálhatóak a kéztörlő és szappan adagolók, gyógyászati- és orvostechnikai eszközök valamint életfenntartó berendezések alkatrészei egyaránt. A vállalat számára kiemelkedő fontossággal bír a környezettudatosság, munkavédelem és a megfelelő munkakörülmények biztosítása. Amennyiben megbízható munkahelyet és hosszútávú munkalehetőséget keresel olvass tovább a részletekért!Ezekre a feladatokra számíthatsz:
  • Gyorsan betanulható könnyű feladatok ellátása
  • Egészségügyi műanyag termékek összeszerelése
  • Termékek minőségi válogatása, ellenőrzése
  • Csomagolás
Milyen elvárásoknak kell megfelelned:
  • 8 általános végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása (6-18,18-06 ): 3 nap munka, 3 nap pihenő
  • Jó állóképesség
  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Tanulási, fejlődési hajlandóság
  • Csapatban való munkavégzés
  • Gyári tapasztalat
Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség
Mit kapsz cserébe a jó munkáért?BónuszA 3 hónapos próbaidő alatt jár, hiányzásmentes hónap esetén fizetéseden felül nettó 35 000 Ft.CafetériaÉves nettó 576.970 Ft-os keret.Törzsgárda elismerés5-10-15-20 ledolgozott év után egyszeri kifizetésBérlettámogatásVidékieknek bérlettámogatás 100 %-banCéges buszjáratSzervezett, munkahelyi ingyenes buszjárat a környező településekről (Csorna, Szigetköz, Lébény, Mosonszentmiklós stb.)Munkaruha, védőeszközökMunkaruha és védőeszközök biztosítása, valamint azok tisztításaCéges események, programokSzabadidős és kikapcsolódási lehetőség a dolgozók és családjaik részére.Felvételi folyamatElső lépésRészletes tájékoztatásEgyeztetjük veled a munkavállalás részleteit, minden kérdésedre választ kapszMásodik lépésTesztírásA partnernél előre egyeztetett időpontban, tesztíráson való részvétel, amire elkHarmadik lépésGyárlátogatásMegismerheted a rád váró feladatokat és leendő kollágáidat isNegyedik lépésSzemélyes interjúA partnernél előre egyeztetett időpontban személyes beszélgetésen veszel résztÖtödik lépésSzerződéskötésAz Álljmunkába.hu irodájában megkötjük a munkaszerződésedetHatodik lépésMunkába lépésA felvételt követően akár egy héten belül munkába is állhatszDolgoztam már hasonló nagy vállalatnál, ezért pontosan tudom milyen fontos, hogy egy cégnél a dolgozóra emberként tekintsenek, figyelembe vegyék a véleményét és elismerjék a munkáját. Tiszta és modern munkakörnyezetben töltöm a munkaidőm, számíthatok a kollégáim és vezetőim segítségére a munkában és néha még a magánéletben is. Egy jó csapat része lehetek, akikkel együtt felelősségteljes munkát végzek és tudom, hogy az általunk készített termékek akár egy életet menthetnek meg.Dányi Andrea
  • Simon Alexandra
  • Toborzó
  • simon.alexandra@humaniahrsgroup.hu
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 9022 Győr, Bástya utca 45.
H-P 09:00-17:00 között