Építőmérnök műszaki ellenőr

Főtáv

  • Budapest XI. ker
  • Teljes munkaidő
  • 12 napja
  • Gyors jelentkezés
Mi a BKM Nonprofit Zrt.-ben a fővárosunkért és annak lakóiért dolgozunk - nap mint nap. Jelen vagyunk a
lakosok mindennapi életében; ellátjuk a köztisztasági, a hulladékgazdálkodási, a távhőszolgáltatási, a kertészeti
és a temetkezési feladatokat, valamint országos szinten nyújtunk kéményseprőipari szolgáltatásokat.
Csatlakozz hozzánk Budapest fejlődéséért!Miért jó nálunk dolgozni?
  • ha még nem rendelkezel vele, segítünk a Magyar Mérnöki Kamarai jogosultság megszerzésében
  • segítünk és támogatunk a műszaki ellenőri feladatkör elsajátításában
  • egy közművállalat biztonságát és kiszámíthatóságát nyújtjuk
  • közműcégként folyamatosan biztosítunk projekteket
  • az általunk kínált munkarend lehetővé teszi, hogy több szabadidőd legyen a hétköznapokon is
  • fővárosi projektekben veszel részt, ezért nincs állandó utazás az országon belül
  • a betanulási időszakot követően feladataidtól függően akár heti 2 napot home office-ban is dolgozhatsz
  • a próbaidő lejártát követően személyre szabott cafeteria-csomagból válogathatsz évente bruttó 513.530 Ft
összegben
  • a jó teljesítményt anyagilag is elismerjük: negyedévente a teljesítményedtől függően pénzbeli juttatást
kaphatsz
  • nagy szervezet vagyunk, nálunk mégis családias, segítőkész hangulatot fogsz megtapasztalni
Milyen feladatok várnak?
  • te fogod végezni a beruházási projektek műszaki ellenőrzését (végzettséged és jogosultságod
függvényében)
  • részt fogsz venni a munkaterületek átadásán, üzembe helyezésekben és műszaki átadás-átvételeken
  • hiba- és hiányjegyzékeket fogsz összeállítani, majd a kijavított hibákat ellenőrzöd
  • részt veszel a kiviteli tervek tervzsűrijén, a beruházások kooperációján, ahol észrevételeket és javaslatokat
tehetsz
  • közreműködsz a projektek és a (köz)beszerzési eljárások műszaki előkészítésében
Mit várunk a munkakör betöltéséhez?
  • érdekeljen a műszaki el enőri pálya
  • építőmérnök végzettséged legyen
  • igazolható (min. 3 év) műszaki területen végzett tapasztalatot (tervezés, műszaki előkészítés,
beruházás lebonyolítás, projektmenedzsment)
  • munkádat önál óan és felelősségteljesen végezd
Előnyt jelent a munkakör betöltésénél:
  • ha rendelkezel Magyar Mérnöki Kamarai tagsággal (ME-É jogosultsággal)
  • „B” kategóriás jogosítvány megléte
A munkavégzés helye:
  • 1116 Budapest, Kalotaszeg utca 31.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, hogy önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd

Főtáv