Vám területre adminisztrátor diák

Richter Gedeon

  • Budapest
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.A Richter GedeonVám területre adminisztrátor diákmunkatársat keres.FeladataidAdminisztratív szempontból támogatod a vám csoport munkáját:
  • Excelben vezetsz nyilvántartásokat, kalkulációkat végzel
  • Hivatalos dokumentumokat bekérsz beszállítóktól és rögzíted őket a rendszerekben
Jelentekezz, ha
  • Aktív, Nappali tagozatos hallgató jogviszonnyal rendelkezel - előny ha kereskedelmi területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Magabiztosan mozogsz az Excel világában
  • Tudsz vállalni legalább heti 20 óra munkát tanulmányaid mellett
Szükséges kompetenciákAmit kínálunk
  • Szakmai tapasztalatot szerezhetsz egy magyarországi központú multinacionális vállalatnál
  • Változatos feladatokkal találkozhatsz
  • Tanórákkal, tanulmányokkal összeegyeztethető munkavégzés
  • Elkötelezett, támogató csapat
Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!

Richter Gedeon

Hasonló állások

  • Vám területre adminisztrátor

    Mind-Diák

    • Budapest
    • 2.000 Ft/óra
    Logisztika, beszerzés vámügyintéző Excelben nyilvántartásokat vezetése, kalkulációkat elvégzése Hivatalos dokumentumokat bekérése beszállítóktól és ezek rögzítése a rendsze…
    • 22 napja
  • Vám területre adminisztrátor

    Mind-Diák

    • Budapest
    • 2.000 Ft/óra
    A Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 f…
    • 15 napja
  • Pénzügyi adminisztrátor

    Mind-Diák

    • Budapest XI. ker
    • 1.874 Ft/óra
    Pénzügy, számvitel pénzügyi ügyintéző Megrendelések, teljesítések igazolása SAP rendszerben Számlák pénzügyi egyeztetése Kapcsolattartás/ egyeztetés külföldi kollégákkal Ri…
    • 1 hónapja