Takarítási csoportvezető Takarítási csoportvezető

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Kecskemétre, valamint Kadafalvára keresek takarítási csoportvezetőket!
Elvárások: -takarításban szerzett tapasztalat előnyt jelent
-B kategóriás jogosítvány
-rugalmas munkaidő vállalása
Feladatok:- takarítók szakmai irányítása, jelenlétí ívek pontos vezetése, felettes vezetők napi szintű tájekotatása
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a következő címre várjuk jelentkezését: takaritas@hungeclipse.hu, vagy +36306565661 Nagy Dóránál!Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)Adatlap Ár: 230.000 Ft
Település:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Szakmunka
Szükséges végzettség: Középfokú végzettséggel
Pozíció szint: Beosztott
Pozíció: Takarítási csoportvezető
Feladás dátuma: 2024.02.05
Eddig megtekintették 5 alkalommal

Apróhirdetés ingyen