Kivitelezés ellenőr

MOL Group

  • Tiszaújváros, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
A Petrolszolg Karbantartó és Szolgáltató Kft. a következő pozícióra keres új munkatársat:Kivitelezés ellenőrMunkavégzés helye: TiszaújvárosElvárások:
  • Középfokú végzettség / technikumi végzettség
  • Műszaki szakirány (gépész, műszerész, forgógépes, villamos, szakipar – állványozás és bádogozás)
  • min. 2 év gyakorlati tapasztalat
  • Nyitott kommunikációs készség, konfliktus kezelés, csapatmunka
  • Alap szintű MS Office, alap SAP tudás (SM, MM, MRS), okos eszközök és alkalmazások használata
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Vegyipari és üzemi területi ismeret, tapasztalat előnyt jelent
Munkakör célja:Helyszíni ellenőrzési tevékenységek végrehajtása a vegyipari- üzemi karbantartási tevékenységekhez kapcsolódóan, valamint a belső/külső kapacitások hatékonyságának növelése érdekében. Az ellenőrzési folyamat része az egyes munka fázisok visszamérése és kategorizálása a saját fizikai állomány és/vagy az alvállalkozók által végzett munkákhoz kapcsolódóan. A munkakör célja a hasznos és a hozzáadott értéket nem képviselő tevékenységek mérése, beazonosítása, elemzése és lejelentése.Feladatok:
  • Az ellenőrzési terv alapján a kiválasztott munkák kivitelezésének mérése a meghatározott módszertani és standard dokumentációs követelményeknek megfelelően az adott telephelyen, illetve a releváns műhelyekben (gépész, műszerész és forgógépes saját műhelyek).
  • Végrehajtja a különböző típusú ellenőrzéseket („Hands on Tool” ráfordítás, mintavételes ellenőrzés és teljeskörű munka ellenőrzés) a meghatározott eljárási követelmények alapján, a munkafolyamatok időtartamának mérésével a helyszínre érkezéstől a végső zárásig, dokumentálva az egyes munkafázisok kezdetét és végét, valamint az adott feladathoz kapcsolódó létszámot, beleértve az adott munkában részt vevő összes szakmát.
  • A saját műhelyek karbantartási tevékenységeinek szemlézése kapcsán mind műhely, mind területi ellenőrzést végez, a kivitelezői teljesítések ellenőrzése többségében üzemi területi jelenlétet igényel.
  • Elkészíti a meghatározott jegyzőkönyv formátumban az eredmények összesítését az elfogadott dokumentációs követelményeknek megfelelően, hogy összehasonlíthatóak legyenek az egyéb rendszerekből kinyerhető információkkal
  • A kivitelezési ellenőrzési szakértő által összeállított napi ellenőrzési tervek mentén kapcsolatot tart a munkakezdési engedélyt kiadó operatív személyzettel és a végrehajtást irányító helyi művezetőkkel
  • Az információ áramlás biztosítása érdekében megosztja és jóváhagyatja a mérési eredményeket a lokálisan megbízott helyi operatív vezetővel
  • A végleges mérési jegyzőkönyveket papír alapú vagy digitalizált formában átadja az ellenőrzési szakértő részére a helyszíni ellenőrzés során szerzett tapasztalatokkal együtt.
  • A területi/műhely munkák szemlézése során ellenőrzi az EBK utasítások és szabályok betartását, valamint lehetőség szerint azonosítja a kockázati tényezőket.
  • A közvetlen felettes által meghatározott egyéb feladatok a munka jellegének és típusának megfelelően a munkakör céljával kapcsolatosan.
Ha nálunk dolgozol, versenyképes béreket és juttatásokat biztosítunk:
  • Évi bruttó 800.000 HUF összegű Cafeteria
  • Továbbá:
  • Egy havi alapbérnek megfelelő karácsonyi jutalom
  • Céges IPhone, korlátlan magánhasználattal.
  • Korszerű és teljes munkavédelmi ruházat
  • Munkába járási támogatás
  • Extra teljesítményért évközi jutalom
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Egészségmegőrzés:
  • Medicover széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések
  • Gyümölcsnapok, sportprogramok
Érdekel a pozíció? Többet szeretnél tudni?Ajánlatunk további részleteiért kattints a karrier oldalunkra és jelentkezz még ma a Petrolszolg Kft karbantartó csapatába! Legyél te is a magyar gazdaság motorjaként működő MOL Csoport csapatának tagja!Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés” gombra kattintva önéletrajzod csatolásával!

MOL Group