Szállítmányozási adminisztrátor

Kuehne+Nagel

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Szállítmányozási adminisztrátor | Hungary | HU2037841Érdekel a közúti szállítmányozás, de nem tudod hol kezdd? Ez a lehetőség neked szól!A POZÍCIÓ LEÍRÁSAEbben a kétműszakos pozícióban a közúti szállítmányozási csapatot fogod támogatni különböző adminisztratív feladatokkal.LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATAI
  • A rendszámok frissítése az EKÁER rendszerben
  • Vámkezeléshez szükséges dokumentumok bekérése, összeállítása
  • Számlázás
  • A közúti szállítmányozási csapat adminisztratív támogatása
A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • A logisztikai és/vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Műszakos munkarend vállalása (hétköznaponként, délelőttös és délutános) #LI-KP1
MIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANI?A Kühne+Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, piacvezető szállítmányozó, ahol kellemes munkahelyi légkörben, energikus és szakértő csapatra támaszkodva érhetsz el szakmai sikereket. Az aktuális juttatási trendeket követve versenyképes jövedelmet kínálunk munkavállalóink részére. Cégünk figyelmet fordít az egészséges környezetben történő munkavégzésre is, de az egészség mellett fontos számunkra a munka és magánélet egyensúlya, így elmondhatjuk, hogy családbarát munkahely vagyunk.VÁLLALATUNKRÓL KUEHNE+NAGELA világ 100 országában, 1300 telephelyen, több mint 78,000 munkatárssal a Kühne+Nagel csoport a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike. Cégünk erős piaci pozíciót foglal el a szerződéses és gyártás-kiszolgálási logisztikában, tengeri, légi és közúti szállítmányozásban. Magyarországon már több mint 25 éve vagyunk jelen a logisztikai és szállítmányozási piacon 5 telephelyen, több mint 1600 fővel.A Kühne+Nagel munkáltatóként is fontosnak találja a sokszínűséget, és elkötelezettek vagyunk a fogyatékkal élők esélyegyenlősége iránt. Hiszünk abban, hogy Ön is hozzájárulhat vállalatunk sikereihez, és várjuk szeretettel a pályázatát.CONTACTPetersen Kinga
0049304036371403