Fröccsöntő gépbeállító

Delego

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Mit ajánlunk?Dolgozz egy olyan cégnél, ahol a béredet a TAPASZTALATODDAL ARÁNYOSAN, közösen határozzátok meg!MEGVÁLASZTHATOD, hogy 3 vagy 4 műszakban szeretnél-e dolgozni!MAGAS cafeteriával és BÓNUSSZAL EMELIK a fizetésedet!Jelentkezz és legyél egy ÖSSZETARTÓ csapat MEGHATÁROZÓ tagja ésKERESS KIEMELKEDŐEN!
  • Versenyképes jövedelem
  • Tapasztalattal ARÁNYOS bérezés
  • MAGAS CAFETERIA (br. 35.000 Ft/hó) – MÁR az első hónaptól jár
  • MEGVÁLASZTHATOD a műszakodat: 3 vagy 4 műszakos
  • 3 műszakban: hétfőtől péntekig napi 8 óra munka és SZABAD hétvégék várnak
  • 4 műszakban: 3 munkanap- 3 nap pihenőnap 12 órában – CSAK 15 munkanap vár Rád egy hónapban
  • EMELT műszakpótlékok
  • Változó bér BÓNUSZ (havi bruttó béred 0-20% terjedő összege PLUSZBAN)
  • FIZETETT szünetek
  • BEJÁRÁSI TÁMOGATÁS:
  • Gépjármű esetén: HÁZTÓL HÁZIG 18 Ft/km arányban TÁMOGATUNK
  • Tömegközlekedés esetén: 86%-ban Budapest közigazgatási határig.
  • Folyamatos képzések és szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális vállalatnál
Feladataid lesznek
  • Gyártósori gépek beállítása, kezelése, működésük során azok felügyelete (Műanyag fröccsöntő gépek)
  • Termékcserékhez szükséges átállások, szerszámcserék lebonyolítása
  • Karbantartási feladatok jelzése a megfelelő kollégák számára
  • Termelés folytonosságának biztosítása
  • Felmerülő hibák észlelése, azok elhárítása
  • Pozícióhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Ezt várjuk tőled
  • Középfokú szakirányú végzettség (technikum)
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Műanyag feldolgozás technológiai ismerete
  • Felelősségteljes, precíz, önálló munkavégzés
Előny
  • Műanyag feldolgozásához használt gépek ismerete (Arburg, Krauss, Maffei, Engel, Demag, Battenfeld)
  • Robot programozási ismeret (Wittman, Krauss)
  • Többkomponensű fröccsöntési technikák ismerete előny, de nem feltétel
  • Darugép kezelési tapasztalat
  • Teherkötözői vizsga
Delego Kft.A Delego Kft. Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részéreAmennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük TÖLTSD KI a hirdetés alján található JELENTKEZÉS űrlapot.Munkaerő -közvetítési engedélyszám: 680-3/2012-0900

Delego