Foszfátozó

Emerson

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
Job Description:Hosszútávú, változatos munkalehetőséget kínálunk festő területünkönA munkakörben az alábbiakért leszel felelős:
  • Foszfátozó és hidrotesztelő berendezés kezelése
  • Az elkészült alkatrészek mosása-foszfátozása
  • Foszfátozás előtti hidrotesztelés
  • Szennyvízkezelés
  • Szükség esetén daruzás, targoncázás
  • Bizonyos laborvizsgálatok elvégzése
Mi jellemez:
  • Nyitott vagy a tanulásra és az új kihívásokra
A munkakör betöltéséhez a következőkre lesz szükséged:
  • Festő-fényező szakmunkás végzettség vagy ezzel egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Gyorsan tanulsz
  • Feladatidat gyorsan és pontosan látod el
  • Segítőkész vagy
Előnyt jelentenek a következők:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
Ajánlatunk a leendő kollégánk számára:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Családias, nívós munkakörnyezet
  • Támogató, barátságos légkör
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőségek
  • Délutános műszakpótlék és mozgóbér
  • Munkába járás támogatása
  • Ingyenes sportolási lehetőségek

Emerson