Tesztberendezés fejlesztő mérnök - Minőségbiztosítás - E-Mobility

Schaeffler

  • Szombathely, Vas
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 1 hónapja
A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez.Munkakörbe tartozó főbb feladatok
  • Szériagyártásba integrált ellenőrző berendezések (inline és end of line) és mérési stratégiák kidolgozása és fejlesztése
  • Hibalebiztosítási technológiák fejlesztése, tervezés támogatása (tesztek, mérések, lebiztosítások). FMEA metódus alkalmazásával
  • Szériaellenőrzési technológiák jóváhagyása
  • Berendezések minőségbiztosítási szempontból történő átvétele
  • Plausibilitási ellenőrzések kidolgozása és rendszeres végrehajtása
  • Közös problémamegoldás a vállalat egyes területeivel (például: termékfejlesztés, termelés, célgépgyártás)
Munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek
  • Felsőfokú releváns végzettség
  • Autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • Alapvető méréstechnikai ismeretek (pl.: dimenzionális, elektronikai, mágneses témakörben)
  • Tapasztalat mérési elemzés és statisztikai kiértékelés kérdéskörében
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban (német előny)
Ajánlatunk
  • Szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Versenyképes alapbér
  • Rugalmas/kötetlen munkaidő, home office lehetősége
  • Negyedéves bónusz
  • Nyári- és karácsonyi jutalom
  • Albérleti támogatás
  • Költözési támogatás
  • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások
  • Ingyenes egészségügyi szolgáltatások
  • Törvényi mértéket meghaladó bejárási támogatás
  • Cafeteria juttatás (nettó 450.000 Ft/év)
A világ számos pontján jelenlévő vállalatként kiemelkedő fontossággal bír számunkra, hogy a megfelelő tisztelettel kezeljük egymást, továbbá, hogy minden nézőpontnak és új ötletnek megadjuk a kellő figyelmet. Azáltal, hogy nagyra becsüljük különbözőségeinket, kreativitásra sarkalljuk egymást, és előre mozdítjuk az innovációt. Ezáltal hozzájárulunk a fenntartható értékteremtéshez nem csupán gazdasági, de társadalmi alapokon is. Mi, közösen alakítjuk a világ mozgását.Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk. Várjuk jelentkezését.KapcsolattartóSchaeffler Savaria Kft.Bence Gábriel+36207453615Kulcsszavak: strongertogether, Tapasztalt; Mérnök; Részmunkaidő; Határozatlan; Minőségbiztosítás;

Schaeffler