Operatív vezető

WHC

  • Zala
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Zala megyei mezőgazdasági termelő partnercégünkhöz keresünk Operatív vezetőt.Feladatok
  • A vállalat hatékony működtetése a tulajdonossal együtt
  • Az erőforrások megfelelő elosztása
  • Folyamatok menedzselése
  • Technológiai terv megvalósítása
  • A mezőgazdasági folyamatokhoz használt gépek és berendezések megelőző karbantartásának és működtetésének felügyelete
  • Középvezetők munkájának koordinálása
  • Készletgazdálkodás ellenőrzése
  • Betárolt termények minőségének folyamatos ellenőrzése és megóvása
  • Heti munkatervek készítése
  • A telephelyen megvalósítandó beruházások, projektek megvalósítása és koordinálása
  • A lean szemlélet meghonosítása és a folyamatos fejlesztések előmozdítása
  • Munkavállalói állomány folyamatos szakmai fejlesztése, képzése
  • A hatósági időszaki jelentések, kérelmek, statisztikák határidőre történő teljesítése
  • Törvényi előírások, szabályzatok betartatása
  • Engedélyek, minősítések, jogosítványok, műszakik érvényességének biztosítása
  • Kimutatások, elemzések készítése a cégvezetés részére
  • Új gépek beszerzésének előkészítése jóváhagyásra az Ügyvezető felé
  • Bérmunka kapacitások tervezésének jóváhagyása
Elvárások
  • Műszaki/közgazdasági felsőfokú végzettség
  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat
  • Min. 5 éves vezetői tapasztalat
  • Lean eszköztár ismerete
  • Kiváló problémamegoldó, szervező és kommunikációs képesség
  • Dinamikus személyiség, kiemelten jó vezetői készség
  • Cél-és eredményorientált személyiség
Ajánlatunk
  • Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, cafeteria rendszer
  • Hosszú távú perspektíva egy 30 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú családi vállalatcsoportnál
  • Modern, szép munkakörnyezet

WHC