kiemelt mobilbankár - nyugat-magyarország / 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület

K&H Bank

  • Budapest IX. ker
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Te
& a lehetőség a fejlődésre
& a lehetőség, hogy kipróbáld magad több területen is
& a lehetőség a nemzetközi, nagyvállalati környezetre
& a lehetőség, hogy számítson a véleményed
& a lehetőség egy izgalmas munkahelyre
Ez a K&H. Egy vezető pénzintézet 3800 munkatárssal, akik a XXI. századi ügyféligényeket személyre szabottan szolgálják ki innovatív banki, biztosítási megoldásokkal & még azon túl is.Te & a K&HA munkakör célja:A K&H Bank jelenlétének erősítése és biztosítása, a 300m HUF árbevétel feletti és legalább 100 főt foglalkoztató munkáltatóknál és szervezeteknél. Az erre vonatkozó stratégia kialakítása és működtetése, szenior mobilbankárokon keresztül. Országos lefedettségű ügyfél akvizíció, együttműködési lehetőségek felkutatása, szervezése és lebonyolítása.
Ügyfélszerzési stratégiák magas színtű alkalmazása.feladatok:
  • ügyfél akvizíciós stratégia feltérképezése, kidolgozása, megvalósítása a 300m HUF árbevétel feletti ügyfelekre vonatkozóan
  • tárgyalások megszervezése és ösztönző együttműködési megállapodások kötése
  • a Bank digitális szolgáltatásainak és termékeinek teljes körű népszerűsítése, különösen a számlanyitás vonatkozásában
  • az írásban kötött megállapodások szabályosságának ellenőrzése
  • helyi képviselőkkel, valamint a Bankkal kapcsolatban álló partnerekkel és ügyfelekkel való jó kapcsolat fenntartása, információnyújtás és partnertalálkozók szervezése
csatlakozz jó hangulatú csapatunkhoz!Összetartó csapatunkban, a K&H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
  • fejlődj szakmailag
  • közvetlen felettesed mentorként segíti a munkád
  • képzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásod
  • belső karrierutakkal támogatunk
  • modern, kényelmes környezetben végezheted napi munkád
  • nagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsülésére
juttatások:
  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezményeket biztosítunk, többek között a napi bankoláshoz és hosszabb távú pénzügyeidhez (például: használat
  • lakásvásárlási elképzeléseidhez)
  • személyre szabható cafetéria juttatás
  • éves teljesítmény alapú jutalom
  • céges okostelefon mobilinternettel, melyet magáncélra is használhatsz
  • céges laptop
  • cégautó használat
amire szükséged lesz a sikerhez:
  • egyetemi / főiskolai végzettség
  • min. 3 év - preferáltan vállalati ügyfélkörben szerzett - banki értékesítési tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office
  • stratégiai gondolkodás
  • értékesítés orientált megközelítés
  • kezdeményezőkészség, vállalkozó szellem
  • ügyfélorientáltság
  • célok elérése
Állás azonosító: 12458
Pozíció pontos megnevezés: kiemelt mobilbankár - Nyugat-Magyarország
Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 9. K. épület
Szakterület: Fiókhálózat
Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
Napi munkaidő: teljes munkaidőben

K&H Bank