Lean Gyakornok / Lean Intern

Siemens Energy

  • Budapest XXI. ker
  • Tréning/gyakorlat
  • Részmunkaidő
  • 17 napja
About the RoleLocationHungaryBudapestBudapestRemote vs. OfficeHybrid (Remote/Office)CompanySiemens Energy Kft.OrganizationGrid TechnologiesBusiness UnitProductsFull / Part timePart-timeExperience LevelStudent (Not Yet Graduated)MIT KELL TUDNI RÓLAD?A profilod
  • Legalább középfokú végzettség, vagy folyamatban levő felsőfokú tanulmányok, műszaki terület előny, de nem elvárás
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magyar nyelvtudás anyanyelvi szinten elvárás
  • MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete
  • Mobilitás, önállóság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem, döntési és irányítási képesség, határozottság, terhelhetőség, nyitottság más kultúrák iránt
  • Lean, 6 sigma alapismeretek
  • Munkaidő: 32-40 óra/hét hosszabb távon (minimum 0,5 év, de lehetőleg 1-2 év)
A felelősségi köröd
  • Dolgozói javaslati rendszer - rendszeradminisztrátori feladatainak ellátása (papír alapú dolgozói ötletek felvitele a web-es felületre; havi zárások; statisztikák és riportok készítése)
  • A Lean mérnök csapat napi munkájának támogatása
  • Lean tevékenységek támogatása (üzemi megfigyelések, veszteségelemzés, értékáram elemzés, 6S (5S+1) workshopokon való részvétel, folyamatoptimalizálás, jó gyakorlat kiterjesztése)
  • Statisztikák, kimutatások, prezentációk készítése
Lehetőségeid a személyes fejlődéshez
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet
  • 3D nyomtatás megismerése
Munkavégzés helye: XXI. kerület, CsepelA Siemens EnergyrőlA Siemens Energy nem csak egy energiatechnológiai vállalat a sok közül. Több mint 90 országban kínálunk megoldást az egyre növekvő energiakereslet kielégítésére az éghajlatváltozás szempontjainak figyelembevételével. Elkötelezett munkavállalóink száma mára már meghaladja a 92 000 főt - így lehetséges, hogy a világ lakosságának 16%-a számára mi állítjuk elő a villamos energiát, miközben a technológiáink segítségével hozzájárulunk az emberek és a környezet védelméhez is.Nemzetközi csapatunk egy emberként dolgozik azért, hogy - folyamatosan feszegetve a lehetetlen határait - fenntartható, megbízható és megfizethető energiát tudjunk szolgáltatni. Az innováció 150 éves hagyománya vezérel bennünket akkor is, amikor új csapattagokat keresünk a dekarbonizáció, az új technológiák és az energetikai átalakulás terén kitűzött céljaink megvalósításához.a videóban, többet megtudhatsz a Siemens Energyről.Hiszünk a sokszínűségbenFontos érték számunkra, hogy nem vagyunk egyformák. Éppen ebben a sokszínűségben rejlik az erőnk. Befogadó vállalati kultúránknak köszönhetően több mint 130 különböző nemzet munkavállalói alkotják nálunk együttesen a fejlődés motorját. A Siemens Energynél az egyéniség a lényeg, függetlenül az etnikai hovatartozástól, nemtől, életkortól, vallástól, identitástól vagy fogyatékosságtól. Az a célunk, hogy a társadalom egésze a mi energiánkra építhessen, és munkavállalóink kapcsán sem engedjük, hogy bármilyen különbözőség hátrányos megkülönböztetéshez vezessen.Juttatások
  • Versenyképes juttatási csomag
#LI-SG2