STRATÉGIAI BESZERZŐ (EMEA)

HumanField

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Feladatok:
  • Beszerzési stratégiák kialakítása, végrehajtása és az ezzel kapcsolatos projektek menedzselése,
  • Beszállítók felkutatása elsősorban EMEA területén,
  • Beszállítók fejlesztésének támogatása,
  • Költségcsökkentési lehetőségek felkutatása és végrehajtása,
  • Teljeskörű piacelemzés,
  • Kategória menedzsment.
Elvárások:
  • Gyártócégnél, stratégiai beszerzésben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Utazási hajlandóság (elsősorban Európa területén, havonta kb. 1 hét).
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi, biztos háttér.
A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0244”-es referenciaszám feltüntetésével a e-mail címre.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

HumanField