BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK (AG)

Tech People

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
Hungary - BudapestA Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Jelenleg egy szűk körű, fiatalos, lendületes és dinamikusan fejlődő mérnökirodába keresünk csapattársat:BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK (AG)pozícióba.Munkavégzés helye: Budapest, hibridFizetés: versenyképesMunkavégzés formája: alkalmazotti munkaviszonyA cégről:Megbízónk egy gyengeáramú rendszerekkel foglalkozó cég olyan szenvedéllyel rendelkező, biztonságtechnikai szakembert keres, aki képes tervezni és beüzemelni különböző biztonságtechnikai rendszereket. Az ideális jelölt részese lehet egy dinamikus és innovatív csapatnak, amelynek célja a magas minőségű rendszerek tervezése és telepítése az ügyfelek számára.Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz, ha csatlakozol csapatunkhoz?
  • Biztonságtechnikai mérnökként nagyszabású projektekben vehetsz részt. A jelenleg futó projektjeink széleskörűek és számos szakterületet lefednek, a leginnovatívabb technológiai megoldások alkalmazásával.
  • Heti három alkalommal tartunk közös irodai napot, aminek részeként az ebédszünet alapvető számunkra, ami egyben általában a nap közös eseménye.
  • Ha minket választasz Te tervezheted meg a különféle gyengeáramú rendszereket a biztonságtechnikai területen. Többek között feladatod lesz beléptető rendszert, behatolásjelző rendszert, tűzjelző rendszert, CO jelző rendszert és videó megfigyelő rendszert tervezni, de ebben szakmai segítségre is számíthatsz.
  • Az tervezési munkád adott esetben kivitelezési fázisban is folytatódhat, ahol lehetőséged nyílik a papírra vetett rendszerek beüzemelésére, valamint a kivitelezések szakmai irányítására. Mindezt kisebb és komplexebb projektekben egyaránt.
  • A tervezendő rendszerek kiválasztása a szakmai vezetőd dolga, de itt is számítunk a javaslataidra. A tevékenységeddel kapcsolatban önállóságra buzdítunk, nyitottak vagyunk az új ötleteidre is, a mesterséges intelligencia épületszintű alkalmazásában komoly lehetőségeket látunk.
  • Rendszeresen tartunk meetingeket és szakmai egyeztetéseket, de baráti hangulatban, így garantáljuk, hogy élvezetes lesz ez a része is a napodnak!
  • A közvetlen feletteseddel közvetlen kapcsolatra számíthatsz és ha igényled, akkor mentorként segíti a szakmai tudásod és vezetői készségeid fejlesztését is.
Mit várunk el tőled?
  • Kérjük, hogy felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezz, előnyt jelent, ha diplomádat a biztonságtechnika vagy IT területén szerezted meg. Jelenleg minimum 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkező mérnököt keresünk, kivitelezésben, beüzemelésben szerzett tapasztalattal.
  • Olyan munkatársra van szükségünk, aki az Ügyfelekkel való kapcsolattartásban is magabiztos, nem riad vissza az alvállalkozók irányításától sem.
  • Előnyt jelent, ha ismered a biztonságtechnikai rendszerek felépítését és az IT rendszerek tervezésében is van jártasságod.
  • Elvárás a CAD tervező programokban való jártasság
Mit tudunk mindezért biztosítani neked?
  • Heti két alkalommal otthonod kényelméből, a maradék időben pedig egy dizájnos budapesti loft stílusú irodában baráti hangulatban végezheted a napi feladataidat. Munkádra hosszútávon számítunk, így egy lehetőségekkel teli karrier út is garantált Számodra.
  • Ezek mellett a munkádhoz szükséges laptopot, illetve mobiltelefont előfizetéssel is mi biztosítunk Számodra. A jövedelem nálunk követte az elmúlt időszak változásait, így versenyképes anyagi juttatásokban részesülhetsz rugalmas kialakításban.
  • Szakmai fejlődésedhez megfelelő mentorlás nyújtunk, különböző tanfolyamokon és oktatásokon keresztül pedig még tovább bővítheted tudásodat.
  • Nálunk a kollégáink egészsége is kiemelten fontos, ezért céges egészségügyi biztosítás keretein belül élvezheted a magán egészségügy nyújtotta előnyöket.
  • Céges csapatépítő elvonulások és rendezvények keretein belül a munka mellett a szórakozásnak is teret adunk.
Szeretnél egy profi mérnök csapat tagja lenni, miközben innovatív szakmai feladatokban is fejlesztheted tudásodat?Jelentkezz önéletrajoddal, vagy további információkért hívd a +36 30 730 2542-es számon Gábor András kollégánkat!

Tech People

Hasonló állások

  • Biztonságtechnikai előadó

    • Budapest
    ÉSZAK-BUDAI SZENT JÁNOS CENTRUMKÓRHÁZpályázatot hirdet Egészségügyi szolgálati jogviszony keretében Biztonságtechnikai előadó Munkakör/feladatkör betöltésére. Részletek Tev…
    • 23 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Biztonságtechnikai szerelő Budapest

    • Budapest
    Főbb feladatok, munkák: Budapest és környező megyékben meglévő vagyonvédelmi rendszerek javítása, karbantartása, programozása, új rendszerek kiépítése, telepítése. Az álláshoz …
    • 7 napja
  • Biztonságtechnikai Szerviz technikus

    DBM

    • Budapest
    • 550.000-700.000 Ft/hó
    Gyengeáramú biztonságtechnikai rendszerek (behatolásjelző, tűzjelző, beléptető és CCTV) telepítése, szervizelése, karbantartása Műszerész vagy hasonló szakirányú végzettség Minim…
    • 22 órája