Takarító – Pécs

Kézmű

  • Pécs, Baranya
  • Állandó
  • Részmunkaidő
  • 2 hónapja
Feladatok
  • A meghatározott területek (irodák, üzemi területeket, szociális helyiségek) tisztán tartása.
  • Az alapterület anyagától függően a padló felseprése, vegyszeres felmosása.
  • Fertőzés veszélyes időszakokban fertőtlenítési feladatok ellátása.
  • A szemetes kosarak kiürítése, a szemeteszsákok cserélése.
  • Papírtörlők és egyéb higiéniás eszközök utánpótlása.
  • Bútorok és egyéb berendezési tárgyak szükség szerinti portalanítása.
  • Ajtók, ablakpárkányok, belső üvegfelületek tisztán tartása, ujjlenyomatok letörlése.
Elvárások
  • megváltozott munkaképesség
  • állóképesség
Előnyt jelent
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Lokáció Cég: Erfo
Régió: Dél Magyarország
Megye: Baranya
Járás: Pécs-Komló járás
Cím: 7630 Pécs, Bajor utca 9.
36204879250

Kézmű