Villamos karbantartó (épületkarbantartás)

Jost Hungária

  • Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Épületgépészeti és épületvillamossági rendszerek karbantartása
  • A karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése és dokumentálása
  • Üzemzavarok elhárítása, javítási, felújítási feladatok ellátása
  • Elektromos rajzok és műszaki dokumentációk értelmezése
  • A karbantartói csapattal való együttműködés
  • Középfokú szakirányú képzettség (villanyszerelő vagy technikusi végzettség)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai alapismeretek
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • SZÉP kártya nettó 20.000 Ft/hó
  • Évközi hűségbónusz 4.000 Ft/hó
  • Év végi jelenléti bónusz 10.000 Ft/hó
  • Veszprémi munkatársaknak nettó 200 Ft/nap bejárás támogatás
  • 30 Ft/km bejárás támogatás gépjármű esetén
  • Ingyenes szerződéses járatok
  • Dolgozói ajánlási program
  • Munkaruha juttatás

Profession