Security Mérnök

MP Solutions

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
Partnerünk 2008-ban alakult, magyar hátterű cég, akik rendszerintegrációval (szerver és kliens oldalon egyaránt), cyber biztonsággal, outsourceal és komplett informatikai rendszerek üzemeltetésével és továbbfejlesztésével foglalkozik.
  • Projekt jellegű munkavégzés: Felmérés, Tervezési feladatok végrehajtása, Implementációs feladatok, Dokumentáció készítés, Oktatás
  • POC jellegű feladatok végrehajtása
  • Hardver, szoftver tesztelés
  • Üzemeltetés támogatás és feladattól függően üzemeltetés security területen
  • Incidensek megoldása
  • Változáskezelés végrehajtása
Requirements
  • Bármilyen security gyártó termékének ismerete hálózatbiztonsági téren
  • Linux és Windows alapszintű ismeretek
  • Alapszintű VMware felhasználói ismeretek
  • Microsoft kliens oldali szoftverek ismerete
  • Minimálisan elvárt főiskolai vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • B típusú jogosítvány
  • Angol nyelvtudás
  • Csapatszellem, nyílt gondolkodás
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Precizitás, alapos és igényes munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság
  • Erkölcsi bizonyítvány
Benefits
  • Hálózati technológiákban szerzett tudás (wired vagy wireless)
  • Tűzfal támogatásban / üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Bármilyen gyártótól származó tartalomszűrő ismeretek: web, illetve email gateway (proxy technológiák)
  • Bármilyen gyártótól származó végpont védelmi ismeretek
  • Linux és Windows security funkciók/modulok ismerete
  • ITIL ismeret