Sales Advisor

Vodafone

  • Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!Márkabolti Értékesítő (Zalaegerszeg)Pozícióba keresünk új Kollégát!A Vodafone-nál egy jobb jövőn, és ezzel egy még összekapcsoltabb, befogadóbb és fenntarthatóbb világon dolgozunk. Egy dinamikusan fejlődő globális közösségként az emberi kíváncsiság és a technológia együttes ereje hajt minket előre, hogy ezeket a céljainkat elérjük. Folyamatosan kihívásokat állítunk magunk elé és újítunk annak érdekében, hogy az embereket, a vállalkozásokat és a közösségeket szerte a világon összekapcsoljuk. Minden esetben ügyfeleink igényét és elégedettségét tartjuk szem előtt, ennek érdekében folyamatosan képezzük magunkat, kísérletezünk és lépéseket teszünk előre. Nálunk valóban önmagad lehetsz, szabadon megoszthatod gondolataid, új lehetőségeket fedezhetsz fel és gazdagodhatsz általuk.A munkakör céljaAz Értékesítési tanácsadó a Vodafone-t a versenytársaitól megkülönbözető ügyfélélményt biztosít a Vodafone üzlethálózatában a meglévő, és a potenciális új Ügyfelek részére is. A kiváló ügyfélélmény biztosítása mellett a munkakör célja az értékesítéshez és ügyfélkiszolgáláshoz kapcsolódó mennyiségi és minőségi célok elérése, s ezzel a vállalat stratégiai céljainak megvalósítása a Vodafone Retail hálózatában.Amiben számítunk RádKiváló ügyfélélmény
  • Az üzlettérben tartózkodó ügyfelek minden szituációban történő barátságos, professzionális kiszolgálása a Vodafone erre vonatkozó mindenkori előírásaival és folyamataival összhangban (pl. üdvözlés, bemutatkozás, rendszerek használata stb.).
Értékesítés, ügyfélmegtartás
  • Az értékesítési lehetőségek felfedezése és kiaknázása minden folyamatban.
  • Az ügyfélérték növelésének megkeresése, és kiaknázása minden folyamatban
  • A konvergens ügyféllé tétel lehetőségeinek megkeresése, kiaknázása minden esetben
  • Az üzleti, és lakossági Ügyfelek valós igényeinek felmérése és megértése
  • A számukra releváns termékek és szolgáltatások bemutatása, és ajánlása
  • A Vodafone által előírt értékesítési módszer és folyamatok használata
  • Minőségi ügyfélszerzés (fraud szűrése, minimalizálása)
  • Aktív részvétel a szerződésüket felbontani kívánó ügyfelek megtartásában, adott esetben a megtartó csapathoz irányítása
  • A Vodafone által forgalmazott termékek, és szolgáltatások alapos, naprakész ismerete
  • A versenytársak által forgalmazott termékek és szolgáltatások alapos, naprakész ismerete
  • A telekommunikációs piac irányzatainak ismerete
Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása
  • Meglévő ügyfelek előfizetéseivel kapcsolatos ügyintézés, tájékoztatás
  • CARE típusú szolgáltatások legmagasabb ügyfélélményt biztosító intézése (pl. számlával kapcsolatos teendők)
  • Panaszok, reklamációk kezelése mindig a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében
  • Szervizes ügyintézés és adminisztráció
A munkakörhöz kapcsolódó szabályzatok, folyamatok, vállalati előírások teljes körű ismerete és alkalmazása
  • Az üzletekkel kapcsolatos munkafolyamatokra vonatkozó belső szabályzatok, procedúrák és központi előírások/utasítások.
  • Az üzletekkel kapcsolatos munkafolyamatokra vonatkozó törvényi előírások
  • Általánosan elfogadott kereskedelmi gyakorlat
  • A termékek és szolgáltatásokhoz tartozó folyamatok
  • A Vodafone Magyarország Üzletszabályzata
  • A Vodafone Csoport által meghatározott Üzletpolitikai irányelvek
  • Az Üzletvezető utasításai és rendelkezései
  • A vállalat vezetésének rendelkezései
  • Az érvényben lévő Munkaruha, Formaruha szabályzat
  • Tapasztalatok és ismeretek aktív megosztása a csapaton belül, az üzlet teljesítményének maximalizálása a kiemelkedő ügyfélélmény biztosítása érdekében.
A munkakör betöltésének szakmai feltételei
  • Középfokú, lehetőleg kereskedelmi vagy marketing végzettség, vagy ennek megfelelő gyakorlat
  • Legalább alapszintű angol nyelvismeret
  • Személyes, professzionális, játékos, szenvedélyes (Vodafone Way 4P: personable, professional, playful, passionate)
  • Segítőkész, motivált személyiség, közvetlen és ügyfélorientált,
  • Jó csapatjátékos, illetve jól kezeli a változásokat
  • Törekszik a folyamatos fejlődésre
  • Kiváló szóbeli és írásos kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés és higiénikus, tiszta megjelenés
Amit kínálunk
  • Cafeteria csomag és éves bónusz
  • Laptop és mobiltelefon (korlátlan hang- és adattarifa csomaggal)
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Wellbeing program a sport, táplálkozás, pihenés és segítségnyújtás jegyében (lelki támogatás)
  • 4 fizetett nap szabadság/év jótékonysági célú projektekhez
  • Egyéb kedvezmények (pl. sportolási lehetőségek, szemüvegtámogatás)
  • Szülői politika: 16 hét teljes mértékben fizetett szabadságot biztosítunk, és a munkába való visszatérés után az újdonsült szülők 6 hónapig részmunkaidőben dolgozhatnak, miközben teljes munkaidős fizetésüket kapják.
  • Tanulási lehetőségek (belső képzések és LinkedIn Learning)
  • Új zöld, digitális székház, amely szinte nulla károsanyag-kibocsátással rendelkezik az épület megújuló energiával való ellátására telepített napelemeknek köszönhetően (11. kerület).
Ismerj meg minket
Amennyiben szeretnél többet megtudni rólunk kérünk
  • látogass el a weboldalunkra: https://careers.vodafone.com/
  • kövesd a karrier oldalunkat Facebook-on: www.facebook.com/VodafoneKarrier
Vállalatunk elkötelezett abban, hogy bevonzza, továbbfejlessze és megtartsa a legnagyszerűbb tehetségeket azáltal, hogy egy motiváló és befogadó munkahelyet kínál számukra, ahol a tehetséget valóban elismerik és jutalmazzák. Elkötelezettek vagyunk abban, hogy mindenki számára befogadást nyújtsunk, hiszen a sokszínűség fontos szerepet játszik vállalatunk sikerében. Csatlakozz hozzánk és alakítsuk tovább közösen a jövőt!#vodafonehuTogether we canVodafone is committed to attracting, developing and retaining the very best people by offering a motivating and inclusive workplace in which talent is truly recognised and rewarded. We are committed to promoting Inclusion for All with the belief that diversity plays an important role in the success of our business. We actively encourage everyone to consider becoming a part of our journey.

Vodafone