Pályakezdő diplomás - szerkezet építőmérnök

MÁV

  • Budapest
  • 433.000 Ft/hó
  • Tréning/gyakorlat
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Új munkatársunk feladatai lesznek
  • híd karbantartási, felújítási munkálatok előkészítése
  • tervezések, kivitelezések nyomkövetése,
  • részt vesz az éves munkaprogramok, vágányzárak tervezésében
  • egyeztet a megrendelők képviselőivel
  • részt vesz a havi munkaterveket, vágányzári és sebességkorlátozási tervek elkészítésében
  • kapcsolatot tart a külső beszállítókkal, kivitelezőkkel
  • részt vesz a munkaterület- és műszaki átadás- átvételi eljárásokon, organizációs eljárásokon
  • elkészíti a munkavégzés előkészítés során a technológiai és koordinációs intézkedési terveket
  • részt vesz az esetleges baleset vizsgálatban.
  • részt vesz az elszámolási dokumentációik ellenőrzésében
  • a kivitelezések lezárásában történő közreműködés
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • állami felsőfokú iskolai végzettség (szerkezet-építőmérnök)
  • pályakezdők jelentkezését várjuk (maximum 1 év szakmai tapasztalat)
Előnyként értékeljük
  • MÁV-csoporton belüli szakmai gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány
Amit ajánlunk
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • alapbér: Bsc diploma esetén Br. 433.000 Ft, Msc diploma esetén Br. 478.000 Ft
Amit ajánlunk továbbá:
  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal
Munkavégzés helyeBudapestMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adCserbák Mihály Máté +36 30 325 8141Jelentkezés határideje2024. 03. 31.Vállalati bemutatkozóTársaságunk, a nagy tradíciókkal rendelkező MÁV FKG Kft. a MÁV Zrt. leányvállalata. 1994. évi alapításától kezdve mára országos lefedettséggel, közel 1500 fővel, több milliárdos árbevétellel az ország egyik legjelentősebb vasúti pályaépítéssel, karbantartással, felújítással, valamint gép- és alkatrészgyártással foglalkozó társaságává vált. Célunk, hogy hosszú távú, korrekt együttműködést alakítsunk ki minden meglévő és leendő partnerünkkel a megrendelői igényekből fakadó feladataink teljes körű és magas színvonalú ellátásával.

MÁV