Jegykiadó automata üzemeltető technikus

MÁV

  • Szolnok, Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Az informatikai szektorban 25 éves tapasztalattal rendelkezünk a végponti eszközök (például PC, notebook, jegykiadó automata, nyomtató, tablet, mobil) üzemeltetésétől, az adatközponti szolgáltatásokon keresztül, az alkalmazásfejlesztésig. Országos lefedettségünk, 7/24 órás központi ügyfélszolgálatunk biztosítja megrendelőink számára a mindig elérhető informatikai szolgáltatást, amelyet ISO 9001:2015 minőségirányítási rendszerünk is garantál.Szívesen megismernéd feladatainkat? Várjuk jelentkezésedet!Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!Új munkatársunk feladatai lesznek
  • jegykiadó automaták, járműfedélzeti infromatikai eszközök üzemeltetése:
  • szoftverek és frissítések telepítése
  • hibakeresés,Detektálás
  • mechanikai és elektromos javítása
  • tervezett és eseti karbantartások elvégezése
  • távmenedzselése rendszerfelügyeleti szoftver használatával
  • jegykiadó automaták üzembe helyezése
Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
  • informatikai érettségi, vagy általános érettségi és szakirányú végzettség pl.: jármű- vagy villamossági szerelő, vagy műszerész, vagy háztartásigép szerelő (rokonszakma elfogadott)
  • MS Windows operációs rendszerek rendszerszintű (Hardver, Szoftver) ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
  • önállóság
  • megbízhatóság
  • fegyelmezett, precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet
  • kreativitás, problémamegoldó képesség
  • szakmai összefoglaló, lényeglátó képesség
Előnyként értékeljük
  • automaták, üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • további szakirányú (IT, műszerész, automatizálás, villamosgép szerelő) technikusi végzettség
  • Active Directory ismeret
  • mechanikai készség
  • üzemeltetésben szerzett gyakorlat
Amit ajánlunk
  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére
Munkavégzés helyeSzolnokMunkaidőTeljes munkaidőFoglalkoztatás formájaHatározatlan idejűBővebb felvilágosítást adGotthard Anikó +36 (30) 680 9442Jelentkezés határideje2024. 04. 28.Vállalati bemutatkozóJobban megismernéd társaságunkat és kíváncsi vagy, mire számíthatsz a kiválasztási folyamat során, vagy melyik szervezetbe várunk Téged? Kattints ide és pillants bele feladatainkba, mindennapjainkba!

MÁV