Elektromos karbantartó

Trenkwalder Group

  • Maklár, Heves
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Termelésben fellépő géphibák feltárása, javítása, dokumentálása, kiküszöbölése
Megelőző karbantartási feladatok elvégzése
Rendszeresen előforduló hibák analizálása, javaslat megelőző intézkedésre
Javaslat és részvétel gép- és folyamatfejlesztésben, folyamatmérnökök támogatásaElvárások / RequirementsIrányítástechnikai-, ipari elektronikai- vagy elektrotechnikai műszerész végzettség
Ipari- és PLC vezérlésekben való jártasság
Alapvető számítástechnikai ismeretek
Többműszakos munkarend vállalása
Angol vagy német alapszintű nyelvismeretAmit nyújtunk / BenefitsVersenyképes alapbér
Teljesítmény és minőség prémium
Műszakpótlékok
Fejlődési és előrelépési lehetőség
Cafeteria
Munkába járás támogatása
Folyamatos műszakrend

CV Online