IT Technical Analyst (Infrastruktúra Automatizáció)

OTP Bank

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Feladatok:
  • IT infrastruktúra automatizációs fejlesztések megismerése, felmérése, rendszerezése. A fejlesztésekkel kapcsolatos elvárások, célok, előnyök tisztázása.
  • Követelményspecifikációk kidolgozása, követelmények menedzsmentje, technológiai igények egyeztetése és elkészítése. Funkcionális elemek összeállítása, folyamat tervezése.
  • A fejlesztési életciklus alatt egyeztetés az igénylőkkel, a fejlesztőkkel, tesztelőkkel.
Elvárt szakmai kompetenciák:
  • Felsőfokú végzettség;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Minimum 2-3 év IT Technical Analyst vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Minimum 5 év hasonló szakterületen szerzett tapasztalat;
  • Az alábbiak közül minél több ismerete: Ansible Automation Platform, VMware VRA/VRO, NSX, WIN, RHEL, AD, DNS;
  • Hálózati ismeretek (routing/switching/load balancing);
  • Agilis / Devops módszertanok és technológiák ismerete (Bitbucket, Azure DevOps)
Előnyt jelent:
  • Storage és mentés technológia ismeretek;
  • Rest API ismerete;
  • IT Security ismeretek;
  • Terraform, Jenkins ismeret;
  • PowerBI, SQL ismeret;
Humán kompetenciák:
  • Kiváló elemző- és dokumentációs képesség;
  • Proaktivitás, infra üzemeltető csapatokkal való együttműködési készség;
  • Jó problémamegoldó, logikai, együttműködési és kommunikációs készség konstruktivitás;
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés;
  • Megoldáscentrikus szemlélet, kiváló problémamegoldó képesség;
  • Ügyfélorientáltság;
  • Jó kommunikációs és tárgyaló készség
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, lendületes csapat
  • Otthoni munkavégzési lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Budapest XIII., Babér utca 9.

OTP Bank