Restruktúrálási Szakértő

Grafton

  • Budapest VII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
PozícióleírásMagyarországon stabil jelenléttel bíró, kimagasló eredményességgel rendelkező kockázati alapkezelő Partnerünk részére keresünk Restruktúrálási Szakértőt. A szervezet számos iparágban jelen van, kis-, közép- és nagyvállalatok között egyaránt kezelik befektetéseiket.Leendő kolléga változatos, önálló portfóliójának teljeskörű monitoring és vagyonkezelési feladatait láthatja el, ahol lehetősége van önálló, szakmai ötleteinek megvalósítására.Feladatokról bővebben:
  • Önálló portfólió vagyonkezelési és monitoring feladatainak ellátása
  • Portfólió eredményességének és teljesítményének nyomon követése
  • Kapcsolódó éves és évközi beszámolók elemzése, kimutatások készítése a menedzsment és társosztályok részére
  • Portfólióba tartozó befektetések kockázatának vizsgálata
  • Szükséges döntéselőkészítő előterjesztések elkészítése
  • Vagyonkezelt társaságok képviselete társaságok ülésein
  • Részvétel a portfólióba tartozó társaságok racionális működésének kialakításában, át strukturálásában
  • Befektetési exitek előkészítése, követeléskezelési feladatok ellátása
KÖVETELMÉNYEK
  • Területhez kapcsolódó felsőfokú közgazdász végzettség (pénzügy és számvitel, vállalati pénzügyek területe előnyt jelent)
  • Több éves releváns, a területen szerzett tapasztalat (például: banki kockázatkezelés, követeléskezelés, üzleti tanácsadás, adótanácsadás esetleg cégvezetési tapasztalat)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Előnyt jelent végelszámolásban, felszámolásban szerzett tapasztalat, illetve pre-workout, work-out területen szerzett tapasztalat
ELŐNYÖK
  • Befogadó csapat és szakmailag támogató menedzsment
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzési lehetőségek
  • Motiváló bérszint és béren kívüli juttatási csomag
  • Home-office lehetőség
EGYÉB MEGJEGYZÉSAz állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. Az esetlegesen feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.További lehetőségekért látogasson el www.grafton.hu/hu/job-search?disciplines=Referenciaszám: 106-3-43932/IN

Grafton