CNC programozó (2 műszak)

Pannon-Work

  • Töltéstava, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
TöltéstavaNehézipar3-5 év szakmai tapasztalatGyőr környéki partnerünk részére keresünk CNC programozó munkatársat 2 műszakban.Főbb feladatok
  • Gépbeállítók, gépkezelők, operátorok munkájának támogatása
  • Mintadarabok gyártása műszaki rajz alapján
  • Gép és munkaterület rendben tartása
  • Gyártással kapcsolatos dokumentációk elkészítése
Munkakör betöltésének feltételei
  • Szakirányú végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • Fanuc programnyelv magas szintű ismerete
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
Amit megbízónk kínál
  • Céges buszjárat
  • Cafeteria
  • Negyedéves teljesítmény bónusz
  • Családias és baráti légkör egy magyar tulajdonú vállalatnál
  • Vállalati rendezvények
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Versenyképes jövedelem (alapbér, egyéb juttatások)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Bejárás támogatás
Elérhetőség/Jelentkezés

Pannon-Work