Senior alkalmazás üzemeltető (Mainframe) - angol vagy német nyelvtudással

Deutsche Telekom

  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Accept Close

LIFE IS FOR SHARING.

Posted: Oct 14, 2020

Location: Debrecen, Hungary

Company: Deutsche Telekom Group

A 2020. július 1-jétől Deutsche Telekom IT Solutions márkanéven működő IT Services Hungary (ITSH) Magyarország legnagyobb ICT-munkaadója, a Deutsche Telekom Csoport tagja. A 2006-ban alakult vállalat jelenleg több mint 4500 munkavállalóval nyújtja az informatikai és telekommunikációs szolgáltatások széles portfólióját. Az ITSH 2019-ben elnyerte a Nemzeti Befektetési Ügynökség (HIPA) a legjobb oktatási együttműködésért járó díját, valamint a PwC Magyarország független kutatása alapján a legvonzóbb magyarországi munkahelyek közé sorolják, a cég emellett megkapta a legetikusabb multinacionális nagyvállalat címet is. A cég folyamatosan fejleszti mind a négy – budapesti, debreceni, pécsi és szegedi – telephelyét, és várja a képzett IT szakemberek jelentkezését.

Feladatok

Egy német multinacionális autóipari nagyvállalat részére keresünk ambiciózus, németül beszélő Senior alkalmazás üzemeltető munkatársat. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te vagy a mi emberünk!
  • 2nd /3rd level technikai támogatás
  • Ticketadminisztráció és dokumentációkezelés ITIL alapján
  • Komplex problémamegoldás: root cause analízis
  • Processzek betartatása
  • Incident/Problem/Change/Configuration menedzsment
  • Aktív részvétel napi/heti ügyfélmegbeszéléseken
  • Event menedzsment, riporting, monitorozás
  • Változáskezelés támogatása: új verziók telepítése, migrálás támogatása
  • Új funkciók és/vagy hibajavítások (bugfix) ellenőrzése, tesztelése
  • Frissítésekkel (releasekkel) kapcsolatos koordináció az érintett szakterületekkel
  • Új frissítések (releasek) előkészítése, telepítése és tesztelése
  • Tesztelések (új verziók) végrehajtása és ellenőrzése
  • Interfészek létrehozása, ARP&DRP
  • Tranzíciókban való részvétel és dokumentációk kezelése
  • Új toolok és technológiák elsajátítása, használata
  • Szkriptek készítése, rendszerek konfigurálása biztonsági mentésekhez és visszaállításokhoz és egyéb rendszerfunkciókhoz