Építésvezető - homlokzati rendszerek

JOB Személyzeti Tanácsadó

  • Budapest XIV. ker
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 10 napja
Elvárt képességek építésvezető generálkivitelezés komplex gondolkodásElőnyt jelent archicadRövid leírásNemzetközi hátterű, homlokzati rendszerek és a padlóbevonatok piacán éllovas partnerünk csapatába keresünk Építésvezető pozícióba a homlokzati rendszerek területére agilis és kivitelezési tapasztalattal rendelkező szakembert.Főbb feladatok
  • Cég által forgalmazott rendszerek kivitelezési munkáinak koordinálása, vezetése
  • Kivitelezési munkákban történő tervezési és ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Organizáció
  • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel és a megrendelő alvállalkozóival
  • Építési napló vezetése (szükség esetén)
  • Cég által forgalmazott magasépítési termék- és alkalmazási kompetencia megszerzése
  • Szakmai,- magasszintű terméktámogatás a új és meglévő partnereink részére
  • A hatékony vevő- és projektkezelés
  • Együttműködésa középvezetőkkel, Kollegáival és a cégvezetéssel, aFassade üzletág, valamint a leányvállalat célkitűzéseinek megvalósításában
Munkakör betöltésének feltételei
  • Építésztechnikus vagy Építészmérnöki vagy hasonló végzettség
  • Többéves releváns szakmai - ideális esetben generál-kivitelezési - tapasztalat
  • Számítógépes- és MS-Office ismeret
  • Utazási hajlandóság
  • Csapatszellem (empatikus, motiváló és támogató)
  • Törekvés a nyílt kommunikációra
  • Probléma megoldó- és döntéshozó- képesség
  • Pozitív és integráló személyiség
Pályázás során előnyt jelent
  • ArchiCAD ismeret
Amit kínálunk
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi háttér és stabilitás
  • Céges gépkocsi
  • Mobiltelefon, Notebook
  • Fix bérezés + teljesítményarányos bónuszrendszer