Elektromos karbantartó

Pannon-Work

  • Veszprém
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
  • Gyors jelentkezés
VeszprémEnergetika/VillamosságVeszprémi Megbízópartnerünk részére Elektromos karbantartó munkatársakat keresünk.Főbb feladatok
  • A gyártáshoz kapcsolódó pneumatikus, elektromos és elektronikus gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • Műszerek kalibrálása, jegyzőkönyvek készítése
  • Jelölő és ellenőrző berendezések termelési tervnek megfelelő előkészítése és átállítása
  • Tervezett karbantartások elvégzése
  • Alkatrészek mennyiségi nyomon követese
  • Eseti meghibásodások azonnali elhárítása az illetékesekkel való egyeztetést követően
  • Fejlesztési projektekbe való aktív részvétel
  • Észlelt hiányosságok megoldásának kezdeményezése
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú szakirányú végzettség (műszerész, villanyszerelő, elektrotechnikus stb.)
  • Elektromos karbantartási területen/műszerész munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
Amit megbízónk kínál
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató környezet
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Pneumatikai/Mechanikai/Programozási/Villamossági ismeretek
  • Excel, PLC, HMI, Hálózati alapismeret
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Pannon-Work