Értéktáros (Győr)

Criterion

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • 510.000-580.000 Ft/hó
  • Teljes munkaidő
  • 17 napja
Jelentkezési határidő: 2024-05-11MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?
  • feldolgozott értéktári csomagok átvétele, kiadása
  • kiszállítási igények rögzítése, előkészítése
  • jegyzőkönyvezés
  • értéktári állományok rovancsolása, az értéktári zárások elkészítése
  • értéktár készletében bekövetkezett változások számítógépes rendszerben történő rögzítése
TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:
  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • feddhetetlen előélet
  • jó monotónia tűrés
  • terhelhetőség
  • munkatapasztalat
AMIVEL KI TUDSZ TŰNNI:
  • személy- és vagyonőri vizsga
  • fegyvervizsga bizonyítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
MUNKAREND:
  • 8 és 12 órás műszakok
ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:
  • bruttó: 510-580 000 Ft + 12 500 Ft SZÉP kártya juttatás
AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:
  • mivel a fejlődés nálunk sem állhat meg, különböző technikai újítások alkalmazásával könnyítjük meg munkatársaink mindennapjait, és vigyázunk biztonságukra
  • egy jó csapat még jobb lesz, ha egy ismerősöddel dolgozhatsz, ráadásul ajánlási rendszerünk keretében bruttó 100 000 Ft-tal lehetsz gazdagabb
  • nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. adókedvezmények igénybevétele, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
  • további érdekes programok:
  • családi napjaink
  • közös karácsonyi forgatagunk
  • horgászversenyek
  • túrák
  • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások
  • Munkavégzés helye: Győr, Richter J. u. 4-6
  • Munkaterület: Értéktáros
Az állásra való jelentkezéshez regisztrálhatsz, vagy keresheted munkatársainkat az alábbi elérhetőségek egyikén:Email:
Tel.: +36 - 20 / 984 - 51 - 80

Criterion