Manuális Tesztelő német nyelvtudással

Pannon-Work

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
  • Gyors jelentkezés
BudapestInformatika1-3 év szakmai tapasztalatNémet, NémetPartnerünk, a MindFly Technologies Kft. számára keresünk magabiztos német nyelvtudással rendelkező tesztmérnök munkatársat osztrák, valamint német projektjeik továbbfejlesztéséhez.Főbb feladatok
  • Manuális tesztek lefolytatása nagy komplexitású rendszerekben (Java, Node.Js),
  • teszt keretrendszer fejlesztése,
  • hibajelentések létrehozása, hibajavítás,
  • automatizált tesztek fejlesztése, ehhez szükséges ismeretek elsajátítása (Tosca, Ranorex, JMeter, Neoload, stb),
  • komplex tesztforgatókönyvek tervezése és ellenőrzése,
  • dokumentáció kezelése.
Munkakör betöltésének feltételei
  • Legalább egy éves manuális tesztelésben, tesztelemzésben, tesztkoordinációban szerzett tapasztalat,
  • kiváló német nyelvtudás,
  • Java ismeret,
  • agilis módszertan szerinti munkavégzés,
  • nyitott, érdeklődő hozzáállás a tesztautomatizálás irányába,
  • komplex rendszerek megértése,
  • önálló munkára való készség,
  • kiváló problémamegoldó képesség.
Amit megbízónk kínál
  • versenyképes juttatási csomag,
  • 100% home office lehetőség,
  • hosszabb távú együttműködési lehetőség,
  • nemzetközi projektben való részvétel,
  • házon belüli technológiai és nyelvi képzések.
Elérhetőség/Jelentkezés

Pannon-Work