Gondnok (Szombathely)

B+N Referencia

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:GONDNOK (állandó helyszínen)Munkavégzés helye:SzombathelyMunkaidő:Napi 8 órás munkavégzés, 7:30-16:00Feladatok:
  • Helyszíni gondnokság biztosítása;
  • A karbantartók támogatása, részvétel az egyszerű javításokban;
  • Épület berendezésének ellenőrzése, hibakeresés;
  • Közlekedési utak tisztán tartása, esetleges síkosság-mentesítése;
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése.
Elvárásaink:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Önálló és precíz munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség.
Előny:
  • Szakmunkás bizonyítvány.
Amit kínálunk:
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • 100%-os bejelentés;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Minőségi eszközök;
  • Heti 40 órás kiszámítható munkarend.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!