Kontroller

HSA

  • Hajdú-Bihar
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 26 napja
  • Gyors jelentkezés
Elvárt képességek Excel kontrolling tapasztalat precíz munkavégzés pontosságBevezetőDebreceni nemzetközi autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk Kontroller pozícióba munkatársat.Feladatok
  • Pénzügyi tervezésben (budget) és előrejelzésben (forecast) való részvétel
  • Terv/tény analízis
  • Részvétel havi zárásban és riportálásban
  • Termékek elő- és utókalkulációjának (costing) elkészítése
  • Költségmegtakarítási lehetőségek megtalálása, koordinációja
  • Ad-hoc riportok előkészítése helyi és központi vezetés részére
Elvárások
  • Felsőfokú, gazdasági területen szerzett végzettség
  • Kiváló Microsoft Excel ismeretek
  • 1-3 év tapasztalat kontrolling területen multinacionális termelő cégnél
  • Integrált vállalatirányítási rendszerben való jártasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
Előny
  • SAP, IFRS ismeret
  • Több, mint 3 év kontrolling tapasztalat termelő környezetben
  • Tapasztalat autóipari cégnél
  • Angol nyelvismeret
Amit partnerünk kínál
  • Rugalmas munkavégzési lehetőség
  • Juttatási csomag (Cafeteria, bónusz, munkába járás támogatása)
  • Lehetőség nemzetközi feladatokban való részvételre
  • Fiatalos munkakörnyezet

HSA

Hasonló állások

  • Kontroller

    EasyHiring Services

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Pénzügy, számvitel kontroller Debreceni nemzetközi autóipari beszállító partnercégünk részére keresünk Kontroller pozícióba munkatársat. Pénzügyi tervezésben (budget) és elő…
    • 26 napja
  • Pénzügyi elemző / kontroller

    SZINORG UNIVERSAL VAGYONKEZELO ZRT.

    • Debrecen, Hajdú-Bihar
    Tagvállalatok gazdasági tevékenységének rendszeres elemzése, Szervezeti szintű terv-tény elemzések, beszámolók készítése, Folyamatfejlesztési javaslatok megfogalmazása, Stratégi…
    • 16 napja
  • Kontroller

    FUNDUS INVEST Kft.

    • Hajdúszoboszló, Hajdú-Bihar
    Éves üzleti tervezés és előrejelzések készítése Heti, havi, negyedéves és éves pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása Terv-tény elemzések készítése Időszakos pénzügyi, s…
    • 16 napja