Raktáros

Pannon-Work

  • Lukácsháza, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 20 napja
  • Gyors jelentkezés
LukácsházaKönnyűiparVas megyei partnerünk részére keresünk raktáros pozícióba kollégát.Főbb feladatok
  • A termelésben keletkező készáru mozgatása, ellenőrzése és csomagolása
  • Raktár rendjének biztosítása és készleteinek kezelése
  • Anyagmozgatás a raktár és a termelés területén, könyvelés a számítógépes rendszerben (SAP)
  • Szükség szerint részvétel a kiszállítások segítésében
Munkakör betöltésének feltételei
  • Középfokú végzettség
  • Raktári területen szerzett 1-2 év tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
Amit megbízónk kínál
  • Széles körű juttatási csomag
  • Nemzetközi, stabil háttér
  • Támogató munkahelyi környezet
Elérhetőség/Jelentkezés
  • Jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva adhatja be.

Pannon-Work