Kezdő fotómodell Most 120000-es gyors ajándékkal

  • Budapest V. ker
  • Alkalmi
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Ár: 500.000 FtKezdő fotómodelleknek nagy segítsèg profi fotóstól!
(Most találtam valamit ami nekem nem kell már. Újonnan volt kb 120000 Ft. Hírdetni nem akarom, inkább odaadom az egyik modell jelöltnek. Addig jelentkezz amíg még megvan!)
Csak röviden: Belegondoltàl már, hogy mennyi munka, erőfeszítés és pénz kell hozzá mire te befutott modell leszel?
Műkörmös, fodrász, ruhák, műterem és kellékek bérlése, utazások, stb...
Kezd ott a karriered ahol érdemes! Ha komolyan gondolod a modellkedést akkor jelentkezz most!
Mindent, de lagalábbis a nagyja részét fizetem, megoldom.
Az életem alatt kialakított ismerettség és tapasztalat alapján
lehetőség van Harly Davidson-on, sportkocsikon, mindenféle repülőgépeken,-ben fotózkodni, kisrepülő, nagy repülő vadászgép, stb.., katonai járművökön, motorcsónakon, yachton, gyorsasági motorokon, megismerkedhetsz ismert vagy híres emberekkel stb....
Ezeknek a bérlése alkalmanként 30-50 vagy 80000 Ft is lehet.
Olan helyekre juthatsz be és láthatsz amit más nem!
Ezen kívül még sok segítséget kaphatsz!
Nem mindegy milyen a kezdet!
Azt, hogy van-e modell alkatod azt ne te döntsd el, azt majd a fotós eldönti akárhova is mész!
Ha érdekel a lehetőség várom jelentkezésed, a részleteket megbeszéljük személyesen!martonerik.pg@gmail.com*Fontos! Ha a hirdetésre jelentkezve a hirdető pénzt kér előre (kiutazás, szállás stb. bármely címen), szakítsa meg vele a beszélgetést és jelezze az aprohirdetesingyen.hu csapatának. Ez a figyelmeztetés minden álláshirdetésnél megjelenik.(by admin)TulajdonságokTelepülés:
Fizetés: Fizetés (fix bér)
A hirdető: Állást kínál (munkaadó)
Állás típus: Szolgáltatás / Szépségipari
Munkakör: Hostess
Szükséges végzettség: Szakképzettség nélküli
Pozíció szint: Gyakornoki / Tanuló
Feladás dátuma: 2024.04.14
Eddig megtekintették 20 alkalommalAlkalmi munka rovaton belül a(z) "Kezdő fotómodell! Most 120000-es gyors ajándékkal!" című hirdetést látja. (fent)HASONLÓ KERESÉSEK:Kapcsolat a hirdetővelTelefonszám: 06200000000 További telefonszámok megtekintéséhez és az oldal teljes működéséhez kapcsolja be böngészőjében a Javascript-et!ÜzenetE-mail küldése a hirdetőnek:
Az üzenet küldéséhez, kéremÖn neve:*E-mail címe:*Telefonszáma:Az üzenet:*Írja be a képen látható számokat:
  • Kötelezően kitöltendő adat.
Globaling Kft.BejelentkezésE-mail címeJelszavaElfogadom az (módosult: 2021.01.06.) és a (módosult: 2021.01.06.)A megadott e-mail cím vagy jelszó nem érvényes, vagy lejárt. Elfelejtette vagy lejárt a jelszava?

Apróhirdetés ingyen