Vízmérő kezelő

Tiszamenti Regionális Vízművek

  • Hajdú-Bihar Jász-Nagykun-Szolnok
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
Társaságunk hazánk egyik legjelentősebb víziközmű szolgáltatója, mely 2020-ban ünnepelte megalakulásának 50. évfordulóját. Jelenleg Kelet-Magyarország hat megyéjében, csaknem 700 ezer lakos ivóvízellátásáról gondoskodunk, 20-22 millió m3 szennyvizet vezetünk el és tisztítunk meg, emellett a régió mezőgazdasági és ipari vízigényeit is kielégítjük. Társaságunknál csaknem 1600 kiválóan képzett, az ország számos részéből érkező kolléga dolgozik azon, hogy a tiszta ivóvíz észrevétlen természetességgel jusson el a felhasználókhoz.Milyen feladatokban számítunk Rád:
  • A műszaki intézkedések megrendelései alapján bejárási ütemterv készítése
  • Adategyeztetést követően a felhasználók általános tájékoztatása
  • Felhasználóval való egyeztetések során a fizetési lehetőségek felmérése, jegyzőkönyv felvétele
  • A követeléskezelési folyamat során a vízkorlátozásra kiértesített adósok felkeresése
  • Vízkorlátozási feladatok elvégzése
  • A követeléskezelés során keletkezett iratok szakszerű tárolásának biztosítása
Téged keresünk amennyiben:
  • Vízszerelői tapasztalt
  • Hátralékkezelésben szerzett tapasztalt
  • Kiváló problémamegoldó készség, önálló döntéshozatal
  • Pontosság, precizitás
Miért éri meg csatlakozni hozzánk?
  • Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
  • Támogató-bevonó légkör
  • Stabil vállalati háttér
  • Béren kívüli juttatás- Cafetéria
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás
Előnyként vesszük, ha van:
  • Nagyvállalati tapasztalat
Kiegészítő információk:
  • Jelentkezés fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és bruttó bérigény megjelölésével