PR ÉS MARKETING MUNKATÁRS

  • Szentendre, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 16 napja
  • Vállalati kommunikációs felületek tartalommenedzsmentje önállóan és csapatban;
  • Hazai és nemzetközi projektek kommunikációjában való aktív közreműködés, kisebb PR és marketing kampányok, projektek önálló lebonyolítása;
  • Kiadványszerkesztés, valamint kreatív és vizuális anyagok briefjének előkészítése;
  • Rendezvények kommunikációs feladatai, rendezvényszervezésben való részvétel;
  • Riportok, kimutatások, statisztikák készítése, piac- és versenytársfigyelés;
  • Adminisztrációs feladatok;
  • Az irodavezető munkájának támogatása
  • Felsőfokú szakirányú végzettség;
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat releváns területen;
  • Social media vállalati oldalak szerkesztői felületeinek és hirdetéskezelőinek professzionális ismerete (pl. Facebook Meta, LinkedIn, Google Ads) – elengedhetetlen feltétel;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban – elengedhetetlen feltétel;
  • Office programok (elsősorban Word és PowerPoint) alapos ismerete;
  • Kreativitás;
  • Kiváló kommunikációs- és íráskészség, kifogástalan helyesírás;
  • Megbízhatóság, munkára való igényesség;
  • Precíz, lelkiismeretes és proaktív munkavégzés;
  • Eredményorientált gondolkodásmód;
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való alkalmasság egyaránt.
  • Változatos szakmai feladatok;
  • Támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
  • Kedvező béren kívüli juttatási rendszer, sportolási lehetőség;
  • Ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
  • Munkába járás támogatása;
  • Hosszú távú együttműködés;
  • Teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás.

Profession