Kereskedelmi munkatárs

HSA

  • Gyöngyös, Heves
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 19 napja
  • Gyors jelentkezés
BevezetőReklámgyártással, rendezvény- eszköz biztosítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba kollégát.Feladatok
  • Beérkező megrendelések fogadása, rögzítése a vállalati rendszerben
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, a megrendelésekkel összefüggésben visszajelzés adása
  • Vevők kiszolgálása telefonon vagy személyesen
  • Pénztár kezelése
  • Áru átadása, esetleges kiszállítása
  • Vevői igényekben történő változások jelzése a szervezeten belül
Elvárások
  • Hasonló munkakörben szerzett előzetes tapasztalat
  • Microsoft Excel és Word (MS365) alapos ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány és vezetésben szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer (CRM) ismerete
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Stressztűrés, pozitív beállítottság

HSA

Hasonló állások

  • Kereskedelmi munkatárs

    HSA

    • Gyöngyös, Heves
    Reklámgyártással, rendezvény- eszköz biztosítással foglalkozó partnercégünk számára keresünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba kollégát. Feladatok / Tasks Beérkező megrendel…
    • 18 napja
  • Kereskedelmi és vevőszolgálati munkatárs

    • Visonta, Heves
    Feladatok Rendeléskezelés, a vállalatirányítási rendszer (Navision) használata és a vevői adatállomány karbantartása Kapcsolattartás vevőkkel telefonon/emailben Reklamációkeze…
    • 22 napja
  • Áruházi munkatárs

    Tesco

    • Hatvan, Heves
    • 493.000 Ft/hó
    Amiről a pozíció szól: Áruházi munkatársként, gondoskodsz arról, hogy elegendő termék legyen a polcokon a minőségmegőrzési időre gondosan figyelsz, ezáltal termékeink mindig fr…
    • 23 napja