Gumiszerelő - Székesfehérvár

Man at Work

  • Székesfehérvár, Fejér
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Állás leírásaFeladatok:
  • Szezonális és szezonon kívüli gumiszerelői munkák ellátása
  • Műhelyrend fenntartása
  • Gumihotel rendben tartása és az abroncsok állapotának felmérése
Elvárások:
  • Gyakorlat gumiabroncs szerelés területén
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
A munkáltató ajánlata:
  • Cafeteria már az első naptól
  • Jelenléti bónusz
  • Mozgóbér
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Bejárási költségtérítés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Családias, összetartó, jókedvű csapat
A munkavégzés helye:SzékesfehérvárA munkáltató profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere egy székesfehérvári autószervíz és gumiabroncs szerviz.

Man at Work