Univerzális tanácsadó Komló

OTP Bank

  • Komló, Baranya
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Az OTP Bank Nyrt.Komlói FiókjaUniverzális tanácsadómunkakörbe munkatársat keresFeladatok:
  • forint készpénzforgalom bonyolítása
  • lakossági fizetési számlákhoz kapcsolódó banki szolgáltatásokra vonatkozó tanácsadás, tranzakciók végrehajtása
  • Bank- és Bankcsoport termék- és szolgáltatásértékesítés
  • munkakörhöz kapcsolódó ügyfélkapcsolati és adminisztratív feladatok ellátása
  • fogyasztási hitelezéshez kapcsolódó szolgáltatások értékesítése és tranzakciók végrehajtása
  • értékpapír számlavezetési szolgáltatáshoz kapcsolódó ügyletek lebonyolítása
  • befektetési jegyek, állampapírok és egyéb értékpapírok adás-vétele
  • valuta forgalom bonyolítása
  • vállalkozói számlavezetési szolgálatások nyújtása
  • fiók optimális pénzellátásának szervezése, letétek kezelése, értéktári feladatok ellátása
  • lakossági hiteltanácsadásban való közreműködés, igényfelmérés, referálás
Elvárások:
  • középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség
  • terhelhetőség
Amit előnynek tartunk:
  • banki és pénzkezelési gyakorlat
  • MNB hatósági vizsgák (Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítői)
  • alapfokú nyelvvizsga vagy nyelvi érettségi
  • valutapénztárosi vizsga
Jelentkezési határidő: 2024. május 10.

OTP Bank