JUNIOR/SENIOR TANÁCSADÓ – CORPORATE FINANCE

Beck & Partners

  • Budapest
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
Partnerünk az Equilor Corporate Advisory kelet-közép európai és kiemeltenmagyarországi fókuszú dinamikusan fejlődő vállalati tanácsadással foglalkozó vállalat.Csapatuk tevékenysége számos területet fed le, beleértve a menedzsment tanácsadást (management consulting), vállalati pénzügyeket (corporate finance),az M&A tanácsadást és különféle tőkepiaci tranzakciókat.A tőkepiaci területen koordinálnak és támogatnak kötvénykibocsátásokat,tőzsdei bevezetéseket (IPO) és egyéb tőkepiaci szolgáltatásokkal segítik partnereiket.A projekt alapú munkavégzés dinamikus, folyamatosan változó munkakörnyezetet teremt,amely folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít.Csapatuk elkötelezett, hogy testre szabott és ügyfélcentrikus megoldásokat nyújtsonteljes összhangban partnereik céljaival és igényeivel.Számukra keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:JUNIOR/SENIOR TANÁCSADÓ - CORPORATE FINANCEFőbb feladatok:
  • Hazai és nemzetközi tranzakciók támogatása és tranzakció menedzsment
  • Pénzügyi modellek készítése
  • Üzleti tervezés és vállalatértékelés
  • Pénzügyi átvilágítási jelentések készítése
  • Részvétel tőkepiaci tranzakciók megszervezésében és lebonyolításában
  • Hazai és nemzetközi makrogazdasági, iparági és vállalati elemzések
  • Üzletfejlesztési feladatok támogatása
Munkakörrel kapcsolatos elvárások:
  • Felsőoktatási végzettség (MSc végzettség előny) pénzügyi vagy gazdasági területen
  • Tanácsadási, befektetési vagy kereskedelmi banki, vállalati M&A területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló, magabiztos kommunikáció angol és magyar nyelven, szóban és írásban
  • Önálló, proaktív és konstruktív intenzív munkavégzés
  • Szakmai igényesség és precizitás
  • Kritikus gondolkodás és problémamegoldó készség
  • Haladó szintű MS Office ismeretek
Amit kínálnak:
  • Lehetőséget biztosítunk érdekes, nagy volumenű projekteken a régió meghatározó szereplőivel
  • Belátást biztosítunk különböző iparágakban tevékenykedő hazai és nemzetközi vállalatok működésébe, megismerheted folyamataikat és stratégiájukat
  • Szellemi kihívást jelentő, felelősségteljes munka, ami folyamatos tanulási lehetőséget biztosít
  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés egy jó hangulatú fiatalos csapatban
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • Önéletrajz
  • Egyoldalas bemutatkozó anyag
  • Bérigény megjelölése
Munkavégzés pontos helye:
  • Budapest (II.kerület)
Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát egyoldalas bemutatkozó anyagának csatolásával és bérigényének megjelölésével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!