Hegesztő - Tiszakécske - szálláslehetőséggel

Adecco

  • Tiszakécske, Bács-Kiskun
  • Teljes munkaidő
  • 25 napja
  • Gyors jelentkezés
Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing AdeccoFoglalkoztatás jellegeStaffDátum2024-04-02KategóriaManufacturing and ProductionHegesztő - Tiszakécske - szálláslehetőséggelPartnerünknek, Közép-Európa egyik meghatározó energetikai komponenseket gyártó vállalatának keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
HegesztőMiért érdemes jelentkezned?
  • Mert bérezésed szaktudásodhoz mérten állapítják meg;
  • Mert a versenyképes alapbéren túl cafeteriára és teljesítménybónuszra számíthatsz havonta;
  • Mert modern munkakörülmények között dolgozhatsz;
  • Mert támogatják munkába járásod vagy szálláslehetőséget biztosítanak a telephely mellett.
Milyen feladataid lesznek?
  • Hegesztési feladatok szakszerű elvégzése;
  • Hegesztési paraméterek beállítása, alkalmazása a hegesztési utasítás alapján;
  • A termelési programban meghatározott alkatrészek, gyártmányok pontos rajz szerinti elkészítése, összeállítása és hegesztése;
  • Gyártmányt kísérő és egyéb kiadott dokumentációk naprakész vezetése.
Jelentkezz, ha:
  • Szakirányú végzettséggel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • 135/136 MAG eljárásban van gyakorlatod;
  • Tudsz műszaki rajzról olvasni;
  • Vállalod a 3 műszakos munkarendet.
  • Cukorbetegség, vérnyomásprobléma, pacemaker, tériszony kizáró okot jelent.
  • Előny:
o Érvényes tűzvédelmi vizsga;
o Targoncavezetői engedély;
o Hegesztői minősítés megléte.Munkavégzés helye: TiszakécskeMegosztás

Adecco