Kommunikációs munkatárs

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
  • Gyors jelentkezés
Elvárt képzettség:Felsőfokú szakképzés, felsőfokú végzettséget igénylő OKJ, Egyetem (MA, MSc), Főiskola (BA, BSc)Elvárt nyelvtudás:angol nyelvFoglalkoztatás jellege:teljes munkaidőJogviszony időtartama:határozatlan időMunkarend:általános munkarendElvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): Kommunikációs területen szerBetölthetőség időpontja:2024.05.01.Jelentkezési határidő:2024.04.30.Munkavégzés helye:Pest vármegye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.Feladat típusaAdminisztráció - kommunikációs, sajtókapcsolati munkatársIlletmények juttatásokCafereriaA betöltendő munkakör rövid összefoglalójaAmivel foglalkozik nálunk egy kommunikációs munkatárs:
 Az egyetem kommunikációs osztályának munkájában való részvétel
 Kreatív kommunikáció fejlesztése
 Részvétel a kommunikációs terv összeállításában
 Tartalommarketing aktivitások elemzése, riportok készítése
 Interjúk, riportok, tájékoztató anyagok készítése külső és belső felhasználásra
 Kreatív kommunikáció fejlesztése (online, valamint offline formában is)
 Részvétel az egyetemi rendezvények szervezésében
 Kapcsolattartás a középiskolákkal
 Alumni programban való részvétel
 SajtófigyelésA munkavállalóval szemben támasztott elvárások, követelmények bemutatása Felsőfokú szakirányú végzettség
 Kommunikációs területen szerzett legalább 5 év szakmai tapasztalat
 Digitális platformok működtetésében tapasztalat
 Kommunikációs képes angol nyelvtudás
 Kiemelkedő kommunikációs és probléma megoldó készségAmit kínálunk Izgalmas, felelősségteljes feladatok várják
 Inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogadja nap mint nap
 Válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk
 Versenyképes cafeteira kerettel számolhat
 Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkavégzési hely
 Fontos számunkra a munka és a magánélet egyensúlyaJelentkezés módjaA szakmai pályáját bemutató önéletrajzát, a bruttó fizetési igénye megjelölésével, a motivációs levelével együtt az alábbi e-mail címre várjuk: toborzas@ppke.hu.Előnyök Felhasználói szintű MS Office ismeretek
 Közösségi média oldalak üzemeltetésében való jártasság
 SEO és content marketing ismerete
 Canva vagy Adobe Illustrator ismerete
 Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
 Szövegírásban szerzett tapasztalatKapcsolatNév:Pázmány Péter Katolikus EgyetemCím:Pest vármegye - Budapest 08. ker. , Szentkirályi utca 28.Honlap:

Egyházi állás

Hasonló állások

  • Belső kommunikációs munkatárs

    RTL

    • Budapest
    Your Tasks Belső kommunikációs felületek fejlesztése és teljes körű menedzsmentje Belső kommunikációs felületekhez készülő tartalmak tervezése és gyártása Belső kampányok terve…
    • 1 hónapja
  • Kommunikációs munkatárs

    • Budapest
    Kommunikációs munkatársat keresünk:: · külső és belső kommunikációs tevékenységek támogatása; · részvétel kommunikációs és PR tevékenység tervezésében és szervezésében; · a k…
    • 18 napja
  • Belső kommunikációs munkatárs

    • Budapest
    Your Tasks Belső kommunikációs felületek fejlesztése és teljes körű menedzsmentje Belső kommunikációs felületekhez készülő tartalmak tervezése és gyártása Belső kampányok terve…
    • 1 hónapja