CNC marós öttengelyes megmunkáló központra

GRAVITÁS-2000

  • Budapest XIII. ker
  • 2.300 Ft/óra
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 15 napja
  • Egyedi és kis sorozatban gyártott alkatrészek gyártása
  • Megmunkálóközpont beállítása, szerszámozása/készülékezése, karbantartása
  • Elvégzett munkák adminisztrálása vállalatirányítási rendszerben
  • Sorozatban gyártott alkatrészek technológia fejlesztése a technológusok segítségével
  • DMG DMF 260 megmunkálóközpont, Heidenhain vezérlések ismerete szükséges!
  • CNC marógépeken szerzett gépbeállítói és programozói tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Mérőeszközök és mérési módszerek ismerete
  • Több műszakos munkarend
  • Azonnali munkakezdés
  • Képzettségtől és gyakorlattól függő bérezés
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség a sokféle feladatmegoldásnak köszönhetően
  • Változatos anyagok megmunkálása
  • Havi nettó 50.000 Ft bónusz lehetőség, próbaidő alatt is
  • Tiszta, kulturált munkakörnyezet és szociális helységek
  • Korszerű géppark, emellett fontos a munkahelyi levegő tisztasága
  • Stabil vállalati háttér
  • Az üzem közvetlenül a 3-as metró Forgács (/Fáy) utcai megállójánál, BKV-val jól megközelíthető helyen
  • Ingyenes parkolási lehetőség telephelyünkön
  • Munkába járás támogatás

Profession

Hasonló állások

  • CAD-CAM / megmunkáló központos

    METAPLAST GEAR TECHNOLOGY Kkt.

    • Tököl, Pest
    esztergálási, marási és/vagy egyéb megmunkálási műveletek rajz és/vagy modell alapján való önálló tervezése, programozása, módosítása, futtatása, megmunkáló művelet elvégzése az ad…
    • 2 napja
  • CNC PROGRAMOZÓ / GÉPBEÁLLÍTÓ

    Worklife

    • Budapest
    • 500.000 Ft/hó
    Több mint 25 éve működő,, hosszú távra visszatekintő állandó partneri körrel és fix rendelésállománnyal rendelkező, a szakmában elismert budapesti forgácsoló cég megbízásából keres…
    • 29 napja
    • Gyors jelentkezés
  • Cnc programozó / gépbeállító

    Worklife

    • Budapest
    • 500.000 Ft/hó
    Gyártás, műszaki terület CNC technológus HAAS típusú, Fanuc programnyelvű megmunkáló központokra kézi programírás, szükség esetén CAD program használata, Első munkadarab legyár…
    • 25 napja