JUNIOR RAKTÁRI DOLGOZÓ 2024.03.27

Jysk

  • Ecser, Pest
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
Cég leírásaAkarsz Magyarország egyik legmodernebb, csúcsteljesítményű, nagy mértékben automatizált elosztóközpontjában dolgozni? Egy dinamikus munkahelyet ajánlunk, ahol a fókuszban a személyes fejlődés, a részvétel és a csapatszellem áll. közel 300 üzletbe valamint online ügyfeleknek szállítunk termékeket Magyarországon, Horvátországban, Szlovákiában, Szlovéniában, Szerbiában és Boszniában. Az elosztóközpont összterülete 143.000 m2 210.000 raklapnak elegendő hellyel. Szeretnél csatlakozni a több, mint 280 kollégánkhoz?Junior raktárosi munkakörünkbe pályakezdő fiatalok jelentkezését várjuk!Állás leírásaAMIT KÍNÁLUNK
  • Kezdő bér bruttó 500.000 Ft (alapbér+bónusz+ műszakpótlék) 2 műszakban
  • Teljesítménytől függően további max. 25% bónusz kifizetés
  • Targoncás jogosítvány hiányában képzést biztosítunk
  • Túlóra esetén a Munka Törvénykönyvében meghatározott pótlékok
  • Utazási támogatás, ingyenes buszjáratok
  • Kantinunkban lehetőséged lesz egészséges ételeket fogyasztani, a menü költség 75%-át a cég támogatja
  • Skandináv vállalati kultúra, amit meg kell tapasztalnod! Nálunk lehetőséged van elmondani a véleményed mert te vagy a fontos!
  • Strukturált bemutatkozó program, amely segít, hogy megismerd a munkahelyet
  • Biztonságos légkör, ahol a “Fő a biztonság!” elv természetes és fókuszban van a munkakörnyezet, mint például a raktár temperálása, biztonságos eszközök és tiszta környezet
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Kantinunkban lehetőséged lesz egészséges ételt jó áron fogyasztani a szünetekben
  • Napi 2 munkaközi szünetet biztosítunk, összesen 40 perc a 8 órából
  • Heti 2 alkalommal gyümölcs napot tartunk, 2 alkalommal desszert napot és minden nap ingyen kávét- teát, szódát fogyaszthatsz
  • Jól szervezett munkamenetünk van megfelelő struktúrákkal és folyamatokkal, amelyek által segítjük egymást, hogy minden nap értéket alkossunk és fejlesszünk
  • Fix munkaidő hétfőtől péntekig alkalmanként szombati túlórával, hogy elérhesd a megfelelő munka-magánélet egyensúlyt
  • Korlátlan edzési lehetőség a cég saját edzőtermében
  • 20% kedvezmény bármelyik JYSK boltban
  • Prémium egészségbiztosítás: Medicover White+Kórház csomag
  • All You Can Move sporttagsági lehetőséget biztosítunk
MIRŐL SZÓL MAJD AZ ÚJ MUNKÁDRaktári dolgozóként fontos feladatot látsz el a raktárban az áruk szakszerű és hatékony áramlásában, aminek magas szintű szállítási szolgáltatásban kell megvalósulnia ügyfeleink számára:
  • Targoncás - vezetőállásos - anyagmozgatás a polcmentes raktárépületben
  • Kézi anyagmozgatás - nagy méretű és súlyú bútorok, kisebb dekorációs termékek, háztartási termékek raklapokra történő összecsomagolása
  • Biztonságos munkakörnyezet fenntartása
  • Napi/heti/havi cél eredménymutatók elérése
  • Raklapokon érkező áru kamionról történő leszedése, automata futószalag rendszerre helyezése
  • Konténerben érkező áru raklapra építése, automata csomagoló rendszerbe helyezése
  • Összekészítő területen a megrendelések szerinti raklapok összeállítása, részben automata csomagolása
  • Kiszállításra összekészített raklapok kamionba történő berakása
  • A vállalat SAP raktárirányítási rendszerében történő munkavégzés a targoncákon található tablet és rádiófrekvenciás készülék. segítségével
  • Rutin feladatok optimalizálásában való részvétel
  • A vállalat munkabiztonsági előírásainak betartása, a raktári munkafolyamatok előírásszerű elvégzése
  • Megélni a
: kereskedő, kolléga és közösségi szellemAMIT HOZNOD KELLNe aggódj ha még nincs raktári tapasztalatod, mi várunk a csapatunkba hogy megtanítsuk neked a logisztika fortélyait.A legfontosabb, hogy:
  • Jó fizikumban legyél, felkészülve a targoncavezetés mellett a nehezebb-könnyebb dobozok mozgatására is
  • Segítőkész kolléga legyél és hozzájárulj a csapatmunka jobbá tételéhez
  • Leterhelt időszakban is számíthassunk Rád, hogy elvégzed a feladatod
  • Legyen fontos számodra hogy jó minőségű munkát végezz mert számít, amit teszel
  • Szívesen követed az eljárásokat és folyamatokat, mert tudod, hogy növeli a hatékonyságot ezáltal magasabb színvonalú lesz a vevők kiszolgálása
  • Vállalod a cég által biztosított targoncás képzést és hogy megszerzed a szükséges jogosítványt
  • Elkötelezett vagy és rugalmasan dolgozol különböző feladatok elvégzésében
  • Tudsz vállalni szezontól függően 2 műszakos munkavégzést
EZ A TE KÖVETKEZŐ LEHETŐSÉGED? Jelentkezz ma!Ha bármilyen tanácsra vagy támogatásra lenne szükséged fordulj hozzánk bizalommal a címen és örömmel segítünk neked!Toborzási folyamat:A beérkező pályázatokat folyamatosan dolgozzuk fel. A pályázati kiírást teljesítő jelentkezők számára készségfelmérő tesztet küldünk és toborzó napot szervezünk, ahol egy rövid interjú után a raktárban felmérjük a pályázók gépkezelői tudását. A toborzó napot követő héten visszajelzést küldünk minden résztvevőnek, a felvételt nyert jelentkezők pedig 1-1,5 hónap múlva tudják megkezdeni a JYSK-ös karrierjüket.RÓLUNKMeggyőződésünk, hogy munkavállalóink kulcsfontosságúak a sikerünkhöz: egyetlen üzletből 1979-ben mára több, mint 3300 üzletünk lett világszerte. Az elosztóközpontjaink Európa szerte úgy helyezkednek el, hogy a lehető leghatékonyabban fedjék le a piacainkat: az üzleteket és az online vásárlást. Ezért is törekszünk arra, hogy lehetőséget biztosítsunk a fejlődésre és növekedésre a JYSK-ön belül, és arra is büszkék vagyunk, hogy jutalmazzuk munkatársaink elkötelezettségét és nagy erőfeszítéseit.A három alapvető JYSK értékünk - kereskedő, kolléga és közösségi szellem - kifejezi, milyen viselkedést és hozzáállást várhatunk el egymástól. Bízunk egymásban, és hiszünk a delegálásban és a felelősséggel járó szabadságban.A JYSK mindenkit be szeretne vonni, tekintet nélkül a korra, nemi identitásra, fajra, szexuális orientációra, testi vagy szellemi állapotra, etnikumra vagy tapasztalatra. Együtt biztosítjuk a befogadó kultúránkat, amely bátorítja, támogatja és ünnepli alkalmazottaink sokszínűségét. Mert az elmék, a tehetségek és az egyedi személyiségek nagyszerű keveréke erősebb csapattá tesz bennünket.

Jysk