Hálózati és SOC rendszergazda

Fővárosi Vízművek

  • Budapest XIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 30 napja
Hivatkozási szám: 3936Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 182.Szerződés típusa: határozatlan idejűMunka jellege: szellemiJelentkezési határidő: 2024.04.30.Legyél Te is sikereink részese hálózati és SOC rendszergazda munkatársunkként!A hálózati és SOC rendszergazda felelős a vállalatnál üzemeltetett hálózati rendszerek felügyeletéért és hatékony működéséért. A pozíció magában foglalja a konfigurációt, támogatást, karbantartást és rendszerfelügyeletet az alábbi technológiák és informatikai megoldások területén:
  • ipari környezet ismerete
  • Cisco routerek, switchek
  • Cisco ASA, FTD tűzfalak
  • Cisco ISE
  • Cisco WLC
  • Fortigate tűzfalak
  • F5 LTM,ASM
  • Symantec ProxySG
  • Alcatel analóg és digitális telefonok
  • Oracle SBC üzemeltetés
  • hálózati monitorozó, management rendszerek
Te vagy az ideális jelölt, ha:
  • már van tapasztalatod a fent említett rendszerek üzemeltetésében
  • ismered a hálózati technológiákat, erről képzettséget is szereztél
  • nagyfokú ismeretekre tettél szert a Cisco routerek, switchek felügyeletében és konfigurálásában
  • kiváló a problémamegoldó képességed
  • rugalmasság és alkalmazkodó képesség jellemez a változó környezetekben
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezel
Feladataid lesznek:
  • felügyeled és monitorozod a hálózati infrastruktúrát az alkalmazott rendszerfelügyeleti eszközök által
  • rendszeresen karbantartod a rendszereket és elhárítod a felmerülő hibákat és problémákat
  • konfigurálod a hálózati eszközöket
  • felügyeled a tűzfalakat
  • telepíted, karbantartod és konfigurálod a hálózati elemeket a vállalati infrastruktúrában
  • részletes dokumentációt készítesz a rendszer konfigurációjáról, üzemeltetéséről és karbantartásáról
  • részt veszel a technológiai alapinfrastruktúrát érintő fejlesztési projektekben
Előnyt jelent, ha:
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
Mit kínálunk mi, mint Fővárosi Vízművek?
  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • kipróbálhatod a széleskörű vállalati sportolási lehetőségeinket
  • vállalati üdülőnk egyikében pihenhetsz a nyáron
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz (cafeteria, rezsitámogatás, 1 havi prémium)
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt.
Munkaszerződés típusa: határozatlanMunkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 182.Munkaidő: teljes munkaidőJelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva, MOST!Ha még nem regisztráltál nálunk, töltsd ki a jelentkezési űrlapot: