Rendszergazda - Budapest XIII

Get Work Iskolaszövetkezet

  • Budapest XIII. ker
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Pozíciócsoport:ITKarrierszint:junior 1-2 éves tapasztalatregular 3+ éves tapasztalatMunkavégzés helye:Budapest - XIII. kerMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőVégzettség:FőiskolaEgyetemKategória:IT / InformatikaRendszergazdaPozíció összefoglalóTermékfejlesztéssel foglalkozó, magyar tulajdonú partnerünkhöz keresünk medior rendszergazdát 2-3 év tapasztalattal, aki Linux-os és Windows-os környezetben is szerzett tapasztalatot. Az alkamazások Linux alapúak, ezért erős Linux tudásra van szükség a pozíció betöltéséhez. Kiemelten fontos még a virtualizációs technológiákkal szerzett tapasztalat és a hálózati ismeretek, úgy, mint tűzfalak, hálózati komponensek adminisztrálása, vírusirtás, IT security alaptudás.Feladatok
  • Alap infrastruktúra támogatása
  • Fizikai és virtuális szerverek üzemeltetése (Linux, Windows)
  • Linux-os (RedHat alapú) és Windows-os kliensek telepítése, adminisztrálása
  • Replikák, mentések adminisztrálása
  • Riasztások kezelése
  • Ticketing rendszerben érkező jegyek kezelése, végrehajtása
  • Rendszerekhez tartozó dokumentációk frissítése
  • Központi naplógyűjtő (ElasticSearch, OpenSearch) kezelése
  • Tűzfalak adminisztrálása
  • Rendszerek patch-elése
  • Alkalmazások telepítése
  • Verziókövető rendszer használata, új verziók élesítése
  • Incidensek elhárítása
  • Auditok támogatása
  • Együttműködés a társcsapatokkal
  • Projektek kiszolgálása
ElvárásokLegyen tapasztalatod a következőkben:
  • 2-3 éves releváns tapasztalat
  • Erős tudás Linux rendszerek üzemeltetésében (szerver és kliens)
  • Windows kliens és szerver üzemeltetés (Windows AD, DNS, Office365 adminisztráció)
  • Dockerizált környezetek
  • Alapszintű hálózati ismeretek (router, tűzfal, switch, VLAN)
  • Tanúsítványok kezelése
  • Virtualizációs infrastruktúra üzemeltetés (Hyper-V, Proxmox)
  • Magas rendelkezésre állású rendszerek üzemetetése (HA, DR)
  • Mentési rendszerek üzemeltetése
  • Verziókezelő rendszerek ismerete
  • Nagyvállalati kultúra (folyamatok, ticketing)
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos
  • Alapszintű gyakorlati angol nyelvismeret (dokumentáció írása, olvasása)
  • Szakirányú végzettség
Előny
  • Automatizáció (CI/CD), script nyelvek ismerete
  • SQL ismeret (MSSQL, MySQL)
  • IT security ismeretek (IDS/IPS, CIS, hardening)
  • Központi naplógyűjtő kezelésében szerzett tapasztalat (ElasticSearch, OpenSearch)
Munkakörülmények
  • 13. kerületi iroda
  • Kötött munkarend, csúsztatott munkaidő (az élesítések miatt elrendelt munkaidőn túli munkavégzéssel)
  • Lapos szervezet
Juttatások
  • Cafetéria
  • Születésnapi pótszabadság
  • Havi, féléves vagy egyéb teljesítményjuttatások
  • Tanulási lehetőség
munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021