Főkönyvelő - Győr

  • Győr, Győr-Moson-Sopron
  • Teljes munkaidő
  • 18 órája
Feladatok:A könyvviteli feladatokelvégzése, a számviteli nyilvántartások vezetése és ellenőrzéseA havi, negyedéves,éves számviteli, pénzügyi, kontrolling jelentések összeállítása ésbemutatása az elfogadott könyviteli elveknek megfelelően.
Bank, pénztár,szállítók, vevők kontírozása és könyvelése
Beszállítói és vevőiszámlák kezelése, analitikák havi egyeztetése
Előlegek elszámoltatása
Tárgyi eszközök havinyilvántartása, értékcsökkenés elszámolása
Cash flow elkészítése(heti)
Számlázás
Készletnyilvántartások,befejezetlen beruházások vezetése
Éves záráselőkészítése, könyvvizsgálói egyeztetések
Bevallások elő-, éselkészítéseElvárások:Pénzügyi és számviteli főiskolaMinimum 6-8 éves lehetőleg könyvelő irodai vagygazdasági társaságnál szerzett szakmai tapasztalat és gyakorlat
Önálló munkavégzésre képesség és igény
Számítógépes ismeretek
Analitikus és adminisztratív képességekElőny:Bérszámfejtésbentapasztalat, valamint a munkavállalók ki-, és bejelentések elkészítésébenjártasság
Angol vagynémet nyelv ismereteA munkáltató ajánlata:Versenyképes jövedelem13. és 14. havi prémium (az éves árrés terv %-osteljesülésének arányában)
Bejárás támogatás
Komplex menedzser szűrés
Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél
Szakmai továbbképzési lehetőség
Innovatív csapatban zajló munkaA munkavégzés helye:GyőrMegbízónk profilja:A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.győri Partnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.

CV Online