Minőségellenőr - Szombathely

HRC Group

  • Szombathely, Vas
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
Szombathely3 műszakMinőségellenőrzésSzombathelyi Partnerünk megbízásából keresünk MINŐSÉGELLENŐR pozícióba munkatársakat!Főbb feladatok
  • Vizuális ellenőrzés, sorgyártás támogatása
Munkakör betöltésének feltételei
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Precizitás
  • Több műszakos munkarend/hétvégi munka vállalása
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • Jó fizikum
Amit megbízónk kínál
  • Versenyképes bér
  • Erős háttértámogatás minden dolgozónak
  • Utazási támogatás (gépjármű, tömegközlekedés)
Munkakör betöltése során előnyt jelent
  • Minőségügyben szerzett tapasztalat

HRC Group