Data Analyst

Lidl

  • Budapest V. ker
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 2 hónapja
ÖsszegzésNemrég végeztél a tanulmányaiddal és munkát keresel? Van már valamennyi tapasztalatod, de váltanál? Még nem fejezted be a képzésed, de dolgoznál egy valós üzleti projekten? Válassz minket! Ha data science, business analytics területen tanultál, vagy bármilyen olyan területen végeztél, ahol kiemelt fontosságú volt a statisztika, adatelemzés és ismered az SQL és python nyelveket, jelentkezz! Mi külföldi üzleti elemzőket támogatunk adattermékek fejlesztésével, mellette olyan izgalmas elemzési és döntési témákat keresünk, amiknek jelentős üzleti haszna van. Mindehhez pedig big data pipeline-t építünk az adattermékeink kiszolgálására.Feladataid
  • érdekes üzleti problémák megoldására, üzleti területek támogatására kell adatterméket fejlesztened csapattagként cloud környezetben, SQL és Python, Microstrategy Dossier alapokon, ehhez folyamatosan kapcsolatot kell tartanod az felhasználókkal, üzleti elemzőkkel
  • adattermékedet minőségi ellenőrzés, tesztelés, standardizálás és dokumentálás után operációba kell helyezned
  • tovább kell fejlesztened igény szerint az adattermékedet
  • támogatnod kell a felhasználókat a használatban
Profilod
  • frissen fejezted be a tanulmányaidat, vagy rövid ideje dolgozol
  • data science, business analytics irányultságú ismeretekkel és / vagy statisztika tudással, érdeklődéssel rendelkezel
  • phyton, SQL tudással rendelkezel
  • beszélsz angolul legalább középszinten (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • önállóan dolgozol, precíz és proaktiv vagy, jó priorizálási képességekkel rendelkezel
Amit kínálunk
  • adattermékeid ténylegesen kikerülnek éles operációba
  • legmodernebb technológiákat megtanulhatod nálunk és folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk
  • tanulhatsz és fejlődhetsz nálunk, nem szükséges hosszabb szakmai tapasztalat
  • továbbfejlődés ML engineering vagy data scientist irányba
  • modern irodai munkakörnyezet
  • Kimagasló kezdő fizetés
  • Lidl kártya juttatás, melynek összege a Lidl üzleteiben levásárolható
  • nagy értékű egészségbiztosítási csomag

Lidl

Hasonló állások

  • Data Warehouse Specialist

    Enloyd

    • Budapest
    Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatá…
    • 26 napja
  • Junior Data Scientist

    Lidl

    • Budapest V. ker
    Összegzés Nemrég végeztél a tanulmányaiddal és munkát keresel? Van már valamennyi tapasztalatod, de váltanál? Válassz minket! Ha data science, business analytics területen tanult…
    • 2 hónapja
  • Senior Data Engineer

    OTP Bank

    • Budapest
    Az OTP Bank Nyrt Senior Data Engineer munkakörbe keres új munkatársat. Főbb feladatok: Adatmenedzsment megoldások fejlesztése Adatstruktúrák, data pipeline-ok fejlesztése üzle…
    • 1 hónapja