Warehouse Administrator (m/f/d)

Rheinmetall

  • Magyarország
  • Teljes munkaidő
  • 1 hónapja
HU0028818-Mar-2025FELADATOKA Rheinmetall Hungary Munitions Zrt., a Rheinmetall csoport tagja, induló várpalotai gyárába keres gyakorlott raktáros munkatársat.
  • Szállítmányok szervezése, kezelése, adminisztrációja
  • Tranzit mozgások ellenőrzése, lezárása, áttárolások kezelése
  • Áruk, alkatrészek beérkeztetése és kiadása
  • SAP vállalatirányítási rendszerben való adatfeldolgozás
  • Készletnyomonkövetés
  • Tranzitengedélyekkel kapcsolatos ügyintézés
  • EKAER ügyintézés
  • Szállítólevelek kezelése
  • Statisztikák készítése
  • Leltározási folyamatok aktív támogatása
  • Kapcsolattartás fuvarozókkal
  • Kapcsolattartás más szakterületekkel
  • Logisztikai menedzser által előírt egyéb feladatok
ELVÁRÁSOK
  • Középfokú végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat raktározás területén
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű, vezetőállásos, vezetőüléses)
  • Nemzetközi ADR fuvarszervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Vámügyintézésben szerzett jártasság előny
  • Angol nyelv alapfokú ismerete előny
  • Megbízható, rugalmas csapatjátékos
  • Precizitás, önállóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • SAP logisztikai/raktározási tranzakcióinak ismerete
  • MS Office programok használata
  • Raktármozgások dokumentációjának ismerete
AMIT KÍNÁLUNK
  • Versenyképes kompenzációs csomag, stabil munkáltatói háttér
  • Képzési lehetőségek a munkörhöz kapcsolódóan
  • Dinamikus, támogató munkakörnyezet
  • Munkahelyi – magánéleti egyensúly biztosítása
  • Részvétel egy új üzem létrehozásában, amely egyedülálló zöldmezős beruházás a védelmi iparban.
ELÉRHETŐSÉGEKIlletékes kapcsolattartó személy: Marcel LappeHa pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Rheinmetall