Minőségellenőr

WHC

  • Kecskemét, Bács-Kiskun
  • 1.883 Ft/óra
  • Teljes munkaidő
  • 18 napja
Diákok jelentkezését várjuk minőségellenőr pozícióra!Feladatok
  • Gumi tömítőgyűrűk/szimmerringek minőségi ellenőrzése
  • Technológiai szabályok betartásával történő válogatása
  • Standardok és technológiai előírások maximális betartása mellett minőségi, pontos, felelősségteljes munkavégzés
Elvárások
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Betöltött 18. életév
  • Megbízható személyiség
  • Heti 2-3 nap vállalása kötelező
Ajánlatunk
  • Bruttó 1883 Ft/óra
  • 18.00-06.00-ig az alapbéren felül 30%-os műszakpótlék
  • Fizetett betanulási idő
  • Céges buszjáratok Kecskemétről és környékéről
  • Akár heti 2-3 nap vállalással
  • Hétvégi napokra plusz 50%-os műszakpótlék
  • Hosszútávú diákmunka

WHC